Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

stengl

Test Engineer - blockchain projekt

MěstoRemote

FormaFreelance

Platod 4800 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno26.05.2023

Náplň práce

Európska únia sa zaoberá vytvorením cezhraničných verejných služieb v celej EÚ s využitím technológie blockchain.

Na dosiahnutie tohto komplexného cieľa zriadila Európsku infraštruktúru blockchainových služieb a umožnila všetkým európskym blockchainovým spoločnostiam uchádzať sa o to, aby sa stali jej súčasťou.

Celkovo prebiehajú tri fázy a náš zákazník sa stal finalistom, ktorý sa zúčastňuje poslednej fázy a prezentuje svoj produkt s názvom Relational Blockchain Nebula (RBN).

Pre projekt hľadáme QA Engineera, ktorý:

  • musí byť samostatný pri navrhovaní, vývoji a implementácii automatizovaných testov a rámcov,
  • bude skúmať požiadavky na produkt a funkčné a dizajnové špecifikácie s cieľom určiť a pripraviť automatizované testovacie prípady,
  • bude spolupracovať so zainteresovanými stranami produktovej línie s cieľom pochopiť a rozvíjať stratégie a rámce týkajúce sa ich vznikajúcich požiadaviek,
  • bude úzko spolupracovať s ostatnými členmi tímu na automatizácii vykonávania a overovania správ vytvorených rôznymi produktmi spoločnosti,
  • musí byť schopný prevziať zodpovednosť za vedenie a ovplyvňovať smerovanie úsilia v oblasti automatizácie a jeho harmonogram a stanovenie priorít,
  • bude sa podieľať na podpore build mastera pri zavádzaní/vylepšovaní procesov testovania buildov, prostredí a skriptov. Tieto testy zostavenia zabezpečujú, že kód odovzdávaný na zabezpečenie kvality je najvyššej kvality,
  • bude poskytovať praktický prístup ku komplexnému testovaniu produktov, konkrétne v oblastiach automatizácie testovacích prípadov na účely regresného testovania, testovania záťaže systému atď.,
  • mal by ste byť kreatívny a proaktívny mysliteľ a budete využívať súčasné technológie na zabezpečenie rozšíriteľných automatizačných infraštruktúr.

Požadavky

  • skúsenosti s dokumentáciou výsledkov testov na podnikovej úrovni,

  • schopnosť pracovať v komplexnom alebo distribuovanom prostredí,

  • skúsenosti s navrhovaním a implementáciou testovacích rámcov,

  • dobrá znalosť aspoň jedného jazyka OOP - Java, Kotlin, JavaScript,

  • skúsenosti s nástrojmi na automatizáciu testovania (napríklad JMeter, JUnit, NUnit, TestNG, Selenium, SoapUI atď.),

  • dobrá znalosť postupov testovania webových služieb,

  • dobrá znalosť automatizačného testovania backendu,

  • dobrá znalosť performance testovania (non-functional),

  • skúsenosťv oblasti: testovanie udržateľnosti a škálovateľnosti,

  • samostatnosť pri používaní nástrojov na správu verzií (GIT/TFS/SVN),

  • skúsenosti s rôznymi systémami na sledovanie chýb, ako sú JIRA, HP ALM a iné,

  • dobrá znalosť metodík Agile/Scrum,

  • znalosť anglického jazyka (úroveň C1-C2).

Nice to have požiadavky:

  • blockchain,
  • skúsenosť s manuálnym testovaním,
  • automatizované testy APIs, Selenium, Cucumber, PlayWright,
  • CI/CD,
  • skúsenosti s prácou s nástrojom Jenkins alebo podobným nástrojom CI,
  • skúsenosti s AWS/Azure/GCP.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top