Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Studio Echt

ACCOUNT/ACCOUNTKA

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno21.12.2022

Štúdio dizajnu a komunikácie, ktoré pracuje pre firmy z celého sveta. Medzi našich klientov patrí aj Avast, Tatra banka, O2, Innovatrics, NBS, Holoride, Parcellab, Slovakia.travel, Agevolt a mnoho ďalších.

Naše štúdio je na Štefánikovej 22 v Bratislave a priamo pod ním máme vlastné Bistro 24. Kancelárie máme aj v Mníchove a v Námestove. Spoluoragnizujeme jednu z najlepších dizajn konferencií na svete By Design Conference.

Vyhrali sme Effie aj Youtube Awards. Vytvorili sme stovky značiek, webov a kampaní.
Je nás približne 20 a čakáme už len na teba!

Náplň práce

Vyhlasujeme pátranie po šikovnom accountovi/accountke pre Studio Echt.

Sme štúdio dizajnu a komunikácie, ktoré pracuje pre klientov z celého sveta. Je nás cca 20, máme špecifický systém riadenia a uvoľnenú firemnú kultúru. Rovno pod kanceláriami na Štefánikovej 22 máme vlastné Bistro 24, kde sa vieš vždy dobre najesť. Spoluorganizujeme aj špičkovú dizajn konferenciu By Design Conference, na ktorú dostaneš lístok.

Táto pozícia je pre nás špecifická, lebo je to jedinečná šanca pre začínajúceho človeka dostať sa do nášho štúdia, keďže štandardne junior pozície ani stáže neotvárame.

Budeš pracovať na jednom z našich veľkých klientov a zabezpečovať, aby všetko fungovalo tak, ako má. Budeš pracovať s našim tímom dizajnérov a copywriterov a tvoriť internú komunikáciu a employer branding.

Požadavky

  • Dokáže sa voice do budgetu.
  • Vo všetkom chce excelovať.
  • Nehľadá, ako sa script pred robotou.
  • Priatelí sa so Sibylou Mislovičovou..
  • Neoblieva ho spot z tohto zadania:

Nabízíme

Tvoj zmysel pre detail a organizáciu budeš môcť ukázať pri samostatnej práci na projektoch pre veľkých klientov. Nemusíš sa však báť, bude ťa pri tom viesť skúsený senior account.

Články z magazínu

Zobrazit všechny