Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Studio Echt

Motion Designer*ka

MěstoBratislava

FormaPart-time

Platod 2500 €

TypFaktura

Aktualizováno02.05.2024

Náplň práce

Hľadáme senior motion designeraku, ktorýá dokáže rozpohybovať značky aj kampane. Pri tvorbe kladieme veľký dôraz na to, aby všetky naše výstupy vedeli fungovať aj v animovanej podobe. Potrebujeme preto človeka, ktorý má dostatočný cit na detail, ale zároveň chápe široký kontext.

Tvojou náplňou práce bude:

  • nastavovať moodboardy a look & feel pre animovanú časť značky,
  • animovať koncepty a princípy pre vizuálne identity,
  • pripravovať storyboardy aj kompletné výstupy pre explanatory videá,
  • pripravovať exporty kampaní,
  • exportovať assety na animované časti webov,
  • podieľať sa na video post/produkcii.

Požadavky

  • chceme dospelý a samostatný prístup a extrémny cit pre detail,
  • aby si vedel ovládať programy Figma, After Effects a Premiere Pro,
  • a budeš si sám vyhľadávať hudbu v hudobných bankách.

Nabízíme

  • ponúkame ti hodinovú sadzbu 25 € na faktúru,
  • ponúkame ti pevné miesto v našom office na Štefánikovej,
  • ponúkame ti neobmedzený budget na vzdelávacie aktivity a konferencie.

S kým budeš robiť?

  • Pavol Kyselica a Maroš Ľuba – ktorí vedú brandingové tímy
  • Michal Chovaňák – ktorý vedie všetky webové projekty
  • Juraj Zajačka – ktorý vedie všetky kampane a produkcie

Nástup od 1. 5. v rozsahu cca 100 hodín mesačne /2500€/, prípadne podľa dohody aj viac.

Prvým krokom po úvodnom rozhovore bude honorované testovacie zadanie.

O firmě

Štúdio dizajnu a komunikácie, ktoré pracuje pre firmy z celého sveta. Medzi našich klientov patrí aj Avast, Tatra banka, O2, Innovatrics, NBS, Holoride, Parcellab, Slovakia.travel, Agevolt a mnoho ďalších.

Naše štúdio je na Štefánikovej 22 v Bratislave a priamo pod ním máme vlastné Bistro 24. Kancelárie máme aj v Mníchove a v Námestove. Spoluoragnizujeme jednu z najlepších dizajn konferencií na svete By Design Conference.

Vyhrali sme Effie aj Youtube Awards. Vytvorili sme stovky značiek, webov a kampaní.
Je nás približne 20 a čakáme už len na teba!

Články z magazínu

Zobrazit všechny