Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

SUXA – Slovenská User Experience Asociácia

Tajomník/čka a manažér/ka SUXA komunity

MěstoRemote

FormaPart-time

Plat800 — 1000 €

TypFaktura

Aktualizováno13.09.2024

SUXA je inovatívna komunita, ktorá šíri povedomie o dôležitosti UX dizajnu a Customer Experience.Spája, vzdeláva a podporuje ľudí, ktorým záleží na zlepšovaní zákazníckeho zážitku s produktmi a službami.

Práca v tíme SUXA ti poskytne príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch, spoznať inšpiratívnych členov komunity a podieľať sa na organizácii podujatí, ktoré sú dôležité pre rozvoj UX na Slovensku. Pridaj sa k nám a posuň vpred seba aj spoločnosť.

Náplň práce

Hľadáme komunitného a organizačne zdatného človeka, ktorý prevezme zodpovednosti za pozície tajomníka/tajomníčky a manažéra/ky SUXA komunity. Táto kombinovaná úloha je kľúčová pre zabezpečenie plynulej komunikácie medzi občianskym združením (SUXA) a jeho členmi, ako aj pre aktiváciu a rozvoj komunity.

Manažérska rola v rámci SUXA komunity znamená:

  • Vytváranie a udržiavanie vzťahov s členmi a aktivácia nových členov komunity.
  • Organizáciu eventov pre komunitu a budovanie siete kontaktov medzi členmi SUXA.
  • Podporu a rozvoj členov komunity prostredníctvom rôznych aktivít.

Úlohou tajomníka/tajomníčky je:

  • Zabezpečovanie komunikácie so združením navonok aj dovnútra.
  • Participácia a zápis počas mesačných strategických stretnutí organizácie.
  • Príprava a vedenie stretnutí Rady a Valného zhromaždenia.
  • Zodpovednosť za voľby do jednotlivých orgánov združenia.
  • Príprava výročných správ združenia.
  • Organizačná a projektová podpora pre jednotlivé zložky organizácie (marketing, podujatia, členská platforma, vzdelávanie, financie).

Požadavky

  • Prirodzené komunikačné zručnosti a cit pre organizáciu ľudí.
  • Skúsenosti s projektovým manažmentom.
  • Schopnosť viesť stretnutia a zabezpečovať administratívne úlohy.
  • Silné sieťovacie schopnosti a schopnosť aktivovať komunitu.
  • Skúsenosti s organizáciou podujatí a aktivít pre väčšie skupiny ľudí.
  • Záujem o rozvoj a podporu komunity a jej členov.
  • Zodpovednosť, proaktivita a schopnosť doťahovať úlohy.

Nabízíme

Táto pozícia ti umožní:

  • Byť v centre diania SUXA.
  • Ovplyvňovať rozvoj komunity.
  • Osobnostne a profesionálne rásť.
  • Rásť v oblasti UX a CX dizajnu.

Ak ťa táto pozícia oslovila, zašli svoj životopis a motivačný list do 12.10.2024. Tešíme sa na tvoju prihlášku a na možnosť spolupracovať pri budovaní silnej komunity SUXA!

V ďalšom kroku ťa pozveme na telefonický pohovor. Pozvánku očakávaj po 3.10.2024, dovtedy som na dovolenke. Ďakujem

Články z magazínu

Zobrazit všechny