Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

TAKTIK vydavateľstvo

Marketing Manager

MěstoKošice

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno22.03.2024

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY. Pod touto značkou aktuálne pôsobíme na maďarskom trhu a plánujeme expanziu na ďalšie trhy (Česká republika, samostatný e-shop pre SVK trh a ďalšie).

Náplň práce

Vzhľadom na silný expanzný potenciál a rozširovanie značky na nové trhy hľadáme nového marketingového manažéra, ktorý zastreší správu všetkých našich e-shopov.

Náš nový kolega prevezme správu aktuálne prevádzkovaných i plánovaných e-shopov predovšetkým po technickej stránke (set-up marketingových nástrojov, práca s GTM, UX vylepšenia webu, výkonnostný marketing - analýza a reporting kampaní).

Agenda:

  • zastrešenie spolupráce s CZ divíziou a IT oddelením, konzultácie a testovanie navrhovaných úprav naprieč e-shopmi, návrh vlastných riešení (vylepšenie mobilnej a deskop verzie jednotlivých e-shopov, návrhy ďalších funkcionalít a features, UX analýza),
  • analýza a návrh optimalizácie marketingových kampaní v spolupráci s junior online marketing špecialistom. Kreatívu zabezpečíme, prácou nového kolegu bude monitorovať efektivitu kampaní, navrhovať a dodržiavať stanovené KPIs a ROAS kampaní (Google Adwords, Meta Business manager, Mall, iné digitálne kanály…), reporting výsledkov (napr. na platforme Google data studio),
  • set-up a optimalizácia marketingových nástrojov (od samotného set-upu meraní eventov na e-shopoch, cez kontrolu správnosti meraní, optimalizáciu a vychytávanie chýb - riešenie problémov s IT oddelením a supportmi),
  • analýza návštevnosti webu a návrh stratégie na zeefektívnenie zákazníckej skúsenosti na webe (ako zužitkovať vysokú návštevnosť z mobilných zariadení? ako znižovať bounce rate? ako predĺžiť dĺžku návštevy?),
  • návrh stratégie e-mail marketingových kampaní (automatizačné scenáre + akvizícia nových odberateľov NL).

Požadavky

  • prax min. 2 roky na obdobnej pozícii podmienkou (online marketing, UX specialist - inhouse, agentúra, freelance),
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
  • znalosť nástrojov:
  • Google tag manager - pokročilý (nastavovanie tagov, triggerov, custom HTML),
  • Meta Business manager - pokročilý (FB pixel, setup custom conversions, conversion API, Commerce manager),
  • skúsenosti s inými inzertnými portálmi výhodou (Mall, Heureka, Amazon),
  • Google ads, analytics, Google merchant center, Google search console, Google data studio - pokročilý (Google analytics 4 výhodou),
  • Mailchimp / Smartemailing / iný e-mailový software - pokročilý,
  • práca s platformou Shopify výhodou,
  • skúsenosti s UX výhodou,
  • znalosť HTML / PHP výhodou.

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie CV s referenciami predchádzajúcich pracovných skúseností.
Vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Nabízíme

  • adekvátne finančné ohodnotenie,
  • preplácanie nadčasov od prvej minúty,
  • provízne odmeny na základe dosiahnutých výsledkov,
  • Multisport karta, zamestnanecké zľavy,
  • kariérne vzdelávanie.

Články z magazínu

Zobrazit všechny