Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Techband

/ Mid PHP Backend Developer

MěstoRemote

FormaFreelance

Plat2999 — 6200 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno03.03.2023

V Techband budujeme komunitu šikovných programátorov, ktorých prepájame s rýchlo rastúcimi technologickými firmami po celej Európe.

Náplň práce

Spolu s naším partnerom z Nemecka vyvíjame B2B/B2C e-commerce projekte pre poprednú automobilovú spoločnosť, ktorá pracuje na e-mobility riešeniach.

V súčasnosti tím zahŕňa projektového manažéra, tech leada, 3 back-end vývojárov, 1 front-end vývojára, QA inžiniera, DevOps inžiniera a UX/UI dizajnéra.

Čo ťa čaká?

  • práca na integrácii platformy e-commerce s externými aplikáciami – sklad, platobná brána, a pod.
  • 2-týždňové šprinty
  • agilný vývoj
  • dizajn a vývoj nových funkcií

Požadavky

  • PHP 8.X (Symfony – must have)
  • MariaDB
  • Gitlab CI/CD

Nabízíme

  • #RemoteFirst
  • Fér finančné ohodnotenie
  • Personálny a profesionálny mentoring
  • Pravidelné Techband teambuildingy
  • Tech meetupy
  • Prístup do startupového ekosystému cez StartuPeak komunitu

Články z magazínu

Zobrazit všechny