Výběrové řízení bylo uzavřeno

THIS IS LOCCO

Media strategist/Медіа-стратег

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 3000 €

TypFaktura

Úroveň

Přidáno15.03.2022

Vytvárame Crossline kampane, ktoré spájajú kultúru, kreativitu a technológie a tie prinášajú zákazníkom zážitok a klientom zisk.

THIS IS LOCCO je nezávislá reklamná agentúra, ktorá vznikla v roku 2012.

Za 11 rokov našej existencie sme získali za prácu pre našich klientov veľké množstvo lokálnych a svetových ocenení za kreativitu a efektivitu. Sme Digitálnou agentúrou roka 2021, 2022 a 2023, sme Agentúrou roka 2022 a sme zároveň Independent Agency of the Year 2023 na Golden Drum. Kreatívne ocenenia dopĺňajú ocenenia efektivity ako EFFIE Slovensko (zlato, striebro, bronz), EFFIE Europe (2x striebro) a EFFIE Global Best o the Best (Contender).

Náš tím tvorí 35 profesionálov so zameraním na client service, ideamaking, art direction, AI, motion design, ux design, web development, sound design, photography a social media. Spolupracujeme so sesterskou mediálnou agentúrou GROOW, ktorá náš tím dopĺňa o 17 mediálnych profíkov. Spolu je nás teda viac ako 50.

Tešíme sa že naše schopnosti môžeme uplatňovať na projektoch pre klientov ako Kaufland, SPP, Zlatý Bažant, Dôvera, Dr. Max, Tatra banka, Hyundai, Siemens, Allianz, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, IVIO, Vitana, AVION, Človek v ohrození, Penta Real Estate, Savencia, Cesta von.

Náplň práce

If you are a skilled media strategist or a student and you took refuge from the war in Slovakia, we would be happy to see your CV and meet you in person.

Якщо ви досвідчений медіа-стратег або студент і сховалися від війни в Словаччині, ми будемо раді побачити ваше резюме та зустрітися з вами особисто.

Požadavky

Our requirements:
Status of Ukrainian refugee
Skills in ideamaking
English on conversational level

Наші вимоги:
Статус українського біженця
Навички створення ідей
Англійська на розмовному рівні

Nabízíme

THIS IS LOCCO is a Bratislava-based advertising agency, a multiple winner of the Digital Agency of the Year and many other Slovak and international awards for creativity and effectiveness. Be part of our team!

THIS IS LOCCO — рекламне агентство з Братислави, багаторазовий переможець «Цифрового агентства року» та багатьох інших словацьких та міжнародних нагород за креативність та ефективність. Стань частиною нашої команди!

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top