Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Todos group

Marketing manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1350 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno10.06.2024

Náplň práce

Do spoločnosti Todos hľadáme šikovného marketéra, ktorý má chuť učiť sa nové veci a rásť spolu s nami.

Spoločnosť Todos Group je autorizovaným predajným a servisným miestom pre značky Škoda, Volkswagen, SEAT, CUPRA, Toyota, Dodge, RAM, Cadillac, Camaro, Corvette, Fiat, Alfa Romeo a Jeep. Na našich pobočkách v Bratislave, Žiline, Ružomberku a Košiciach ponúkame širokú škálu služieb od predaja nových i jazdených vozidiel, cez servisné služby, financovanie, poistenie, služby autopožičovne až po predaj inteligentného riešenia pre vozidlá XMARTON.

Tvojou úlohou bude:

  • aktualizácia údajov na weboch spoločnosti
  • e-mail marketing: tvorba a správa kampaní, práca s databázou a jej aktualizácia
  • social media marketing: správa sociálnych sietí spoločnosti (FB, IG, LinkedIn, TikTok, Youtube)
  • komunikácia s marketingovými dodávateľmi a obchodnými partnermi spoločnosti
  • administratívna podpora marketingového oddelenia
  • podieľanie sa na organizácii eventov
  • pravidelná analýza trhu, monitoring trendov a činností konkurencie
  • identifikácia a prezentácia nových obchodných a marketingových príležitostí
  • marketingová podpora ostatných oddelení spoločnosti

Požadavky

Oceňujeme, ak máš skúsenosti s:

  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
  • Google Ads - Začiatočník
  • Google Analytics - Začiatočník
  • Google Search Console - Začiatočník
  • Facebook Ads Manager - Začiatočník
  • Mailchimp (prípadné iný tool) - začiatočník
  • Schopnosť robiť základné grafiky v programe Canva/Photoshop/Adobe Ilustrator vitaná

Hľadáme juniora, ktorý:

  • bude komunikatívny
  • bude flexibilný
  • bude samostatný
  • bude dôsledný
  • bude vedieť profesionálne vystupovať
  • bude tímový hráč
  • bude mať logické myslenie
  • prehľad v automobilovom priemysle je vitaný

Podmienkou je minimálne ročná prax na podobnej pozícii.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zašlú svoj životopis. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Nabízíme

  • práca v dynamickej a stabilnej spoločnosti
  • priateľský kolektív, príjemné pracovné prostredie
  • možnosť profesijného rastu
  • vzdelávanie a podpora osobného rastu
  • motivujúce finančné ohodnotenie v prípade dosahovania definovaných cieľov
  • zamestnanecké benefity na poskytované služby a tovary spoločnosti
  • rodinné prostredie

Články z magazínu

Zobrazit všechny