Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

TRIAD

Account Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktura

Přidáno04.09.2024

Náplň práce

V TRIADe žijeme reklamou priamo pri hrade v malebnom Devíne. V domčeku počuť kopu smiechu a nápadov, po office dokonca občas behajú aj naši triadovskí psíkovia, skrátka sme tu jedna veľká rodina. No niečo nám naozaj chýba, tak sú to ďalšie šikovné ruky nového Account Managera, ktorí si poradí v každej situácii.

Aby toho nebolo málo, tento nový Account Manager si u nás bude užívať nie len krásy domčeka, ale časť týždna aj nové moderné priestory v Eurovea 2 (viac ti radi prezradíme osobne 😊 )

Hľadáme niekoho, kto sa nebojí výziev, poradí si s našimi klientmi, občas so šialenými nápadmi našich kreatívcov a dá do toho srdiečko a svoje manažérske skills. Time management bude mať dokonale zvládnutý, bude mať prehľad o celom procese tvorby kampane a pritom s úsmevom komunikovať s klientmi.

Hľadáme človeka, ktorý nám ukáže svoje super skilly, ale zapadne aj srdiečkovo. Nebudeme ti klamať, vieme byť svojsky strelení no veríme, že ani to ťa neodradí :)

Keď to vyjde, primárne sa budeš starať o klienta O2.

Požadavky

Ak nevieš, či hľadáme teba, skús si spraviť tento checklist:

  • Komunikácia je kľúčová & vieš, ako zi získať ľudí na svoju stranu a učíš to aj mladších kolegov.
  • Máš za sebou množstvo 360 kampaní
  • Si rovnako doma v online aj offline svete (a čoskoro možno aj v TRIADe, haha).
  • Si na 100% samostatný, aj keď pracuješ na veľkých kampaniach.
  • Dokážeš aktívne manažovať dlhodobú spokojnosť klienta aj mimo aktuálnych projektov.
  • Ak treba, zaskočíš team leadera alebo mu pomôžeš pri zásadných vyjednávaniach.
  • Vieš sa vcítiť nielen do klienta, ktorý o digitále nič netuší, ale rovnako aj do programátora či socialistu, ktorý ti vysvetľuje najnovšie trendy.
  • Si zorganizovaný a udržíš si prehľad o celom procese.
  • Si v šťastnom a funkčnom vzťahu s Excelom a Powerpointom.
  • Bonusové body môžeš dostať za záľubu v organizovaní ľudí alebo eventov 😊
  • Máš prehľad v oblasti technológií, nových médií a reklamy.
  • Nezľakneš sa zadania, ktoré ešte nikto predtým nerobil.
  • Dokážeš myslieť predvídavo a vidieť aj za roh.
  • Máš rád ľudí a komunikácia s nimi je pre teba prirodzená
  • Si dôsledný a samostatný.
  • Máš ambíciu posúvať sa ďalej.
  • Máš efektívny spôsob práce, výborný časový a finančný management.
  • Nezľakneš sa stresu a vieš byť aj pokorný.
  • Máš príjemné vystupovanie a výborný ústny a písomný prejav.

Ak si sa v checkliste našiel, spolu s CV prosím pošli odpovede na naše kvízové otázky

  • Aká je tvoja najobľúbenejšia skratka v exceli?

  • Potenciálny klient sa ťa opýta niečo, na čo nemáš odpoveď. Čo mu povieš?

  • Aký najväčší prúser sa ti podarilo v kariére account managera/ky urobiť a ako sa ti ho podarilo vyriešiť?

  • Aký najdivnejší vtip máš najradšej?

  • Máš nejaký pracovný rituál?

Nabízíme

Čo ťa u nás čaká

  • Žiadna rutina, pozitívna, uvoľnená, ale hlavne naozaj kamarátska atmosféra.
  • Spolupráca na projektoch s veľmi veľmi šikovnými a skúsenými ľuďmi, od ktorých sa môžeš veľa naučiť.
  • Príležitosť rozvíjať sa, veľa inšpirácie a vzdelávania, ak ti to je po chuti aj samému od seba (medzinárodné konferencie, kam neposielame iba vedenie, takmer každý týždeň interné prednášky,...)
  • Legendárne spoločné akcie ako spoločná jarná celotriadovská lyžovačka, jesenná chata, husacina, rodinná kapustnica, ne ešte milión večerných „poďnapifko“ aktivít :)
  • Množstvo finančných, nefinančných aj časových benefitov
  • A vieš, že najviac ľudí v zamestnaní túži po dobrom kolektíve? My ho máme! Nepíšeme to len tak, presvedčia ťa o tom nielen TRIADskí ľudia, ale aj psíky!

O firmě

TRIAD je reklamná agentúra, ktorú v roku 2005 založili dvaja matfyzáci, lebo chceli robiť niečo, čo ich baví. Dnes je to jedna z najuznávanejších agentúr na Slovensku, ktorá priniesla svetu kampane ako Slovensko žije všetkými farbami (Absolut), Meeting Zombies (Slido), 17. november (O2).

V TRIAD-e sa nedelí na digitálnych a nedigitálnych, ani na kreatívnych a nekreatívnych ľudí. Kreatívci sedia priamo s account manažérmi či programátormi a na zadaniach pracujú spoločne. Na tvorbe kreatívy sa tak už od začiatku zúčastňujú všetci.

Robia veci tak, aby dávali zmysel, aby tešili agentúru aj klienta, aby za nich hovorili výsledky. Za svoju prácu získal TRIAD viaceré zahraničné ocenenia.
Podľa rebríčka agentúr je TRIAD najlepšia reklamná agentúra na Slovensku za roky 2018, 2019, 2021 a 4 x po sebe aj najlepšou digitálnou agentúrou roka. V globálnom rankingu najefektívnejších kampaní obsadili 33. miesto ako jediná agentúra zo Slovenska.

Články z magazínu

Zobrazit všechny