Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

TRIONYX technologies

PHP Developer - Laravel

MěstoRemote

FormaPart-time

Plat1500 — 3000 €

TypFaktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno06.05.2022

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Náplň práce

Hľadáme šikovného Senior developera na pozíciu Tech lead / CTO so skúsenosťami z vývoja internetových/intranetových portálov postavených na Laravel frameworku alebo platforme October CMS.

Pozícia je vhodná pre aktívneho senior developera, ktorý by sa rád začal formovať ako Tech lead / CTO, prípadne aj popri inej existujúcej práci alebo kontrakte.

Očakávaná utilizácia medzi 50 až 100 hod/mes., s perspektívou ďalšieho rastu.

V prípade obojstrannej spokojnosti a vyprofilovaní sa na rešpektovaného CTO možnosť získať podiel v spoločnosti alebo podiel z výkonov developerov a ostatných členov Tech tímu.

Niečo o nás:
Posledný rok fungujeme remote, ale máme aj pekný office v centre Banskej Bystrice - Horná ulica.

Máme vybudovanú potrebnú infraštrukúru na báze viacerých VPS serverov, ktorú chceme postupne inovovať, takže budeš mať priestor veci formovať alebo ovplyvňovať.

Projekty organizujeme v JIRA, kde fungujeme zatiaľ hybridne (Kanban, SCRUM).

Máme vlastný GitLab server a na vybraných projektoch máme zavedené aj automatizované CI/CD postavené na dockeri. Na jednom projekte deployujeme aj do Kubernetes.

Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhaj sa nás na to opýtať, radi odpovieme a v rámci možností aj vyhovieme.

Požadavky

Odborné predpoklady:
PHP - expert
Laravel - expert
MySQL - expert
Docker - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • dôslednosť a zodpovednosť
  • zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch) a detaily
  • schopnosť viesť menší tím developerov
  • ochota neustále sa vzdelávať (práca ako Hobby)
  • ochota učiť sa aj od druhých a odovzdávať skúsenosti ďalej

Nabízíme

  • práca na zaujímavých projektoch, napr. pre Televíziu TA3, Kanceláriu prezidenta SR, BBSK, ŽSSK, ale aj rôznych menších klientov na báze OctoberCMS
  • práca s modernými technológiami a postupmi (Laravel, Vue.JS, HTML5, Sass, ES, Webpack, GitLab CI/CD, Docker, Kubernetes)
  • možnosť rozvíjať naše vlastné produkty TrionyxCMSgen3 a CactusCMS, ktorý postupne nahrádzame za open-source platformu October CMS s vlastnou nadstavbou frontendovej administrácie (CactusCMS gen2)
  • osobnostný a profesionálny rast (2 naši bývalí seniori sa po 4 rokoch u nás, uplatnili v amerických spoločnostiach a v rámci voľného času nám naďalej pomáhaju s adaptáciou nových kolegov)
  • férové odmeňovanie s možnosťou kontinuálneho rastu (každoročné zvyšovanie odmien o 1-2 EUR/hod)
  • priestor na samovzdelávanie, prístup na LaraCast
  • pekný office v centre Banskej Bystrice - Horná ulica
  • flexibilný pracovný čas
  • teambuildingy v prírode, na bowlingu alebo chate
  • BB: firemný vstup na plaváreň a masáže
  • EXTRA: možný výhodný dlhodobý prenájom pekného, plne zariadeného 1-izbového bytu (42m2) v lokalite Radvaň-Kráľová

Články z magazínu

Zobrazit všechny