Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

TRIONYX technologies

PHP Developer - OctoberCMS

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 3000 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno26.11.2023

Pôsobíme v oblasti informačných technológií so zameraním na internetové a intranetové riešenia. Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup.

Náplň práce

Hľadáme šikovného Mid alebo Senior PHP developera pre vývoj internetových portálov a prezentačných webstránok na báze October CMS (https://octobercms.com).

Na verziovanie využívame on-premise GitLab server a na vybraných projektoch máme zavedené automatizované CI/CD.

Projekty organizujeme v on-premise JIRA (+ Tempo + ServiceDesk), kde fungujeme hybridne (Kanban a SCRUM).

Orientujeme sa hlavne na náročnejších zákazníkov preferujúcich kvalitu a individuálny prístup, preto by vám tieto hodnoty nemali byť cudzie.

Preferujeme full-time (utilizácia cca. 100 hod./mes.) , ale nebránime sa aj part-time spolupráci (min. utilizácia 30 hod./mes.)

Ak sme tu niečo dôležite neuviedli, neváhajte sa nás opýtať, všetky otázky radi zodpovieme a v rámci možností ti aj vyhovieme.

Požadavky

Technický skill je zrejme jasný z náplne práce a zo soft skillu si ceníme:

  • dôslednosť a zodpovednosť
  • zmysel pre poriadok (hlavne v zdrojákoch)
  • samostatnosť, ale tiež schopnosť pracovať tímovo
  • ochotu neustále sa vzdelávať (práca ako Hobby)
  • ochota odovzdávať skúsenosti ďalej do tímu

Nabízíme

  • prácu na zaujímavých projektoch väčšieho (portály) aj menšieho (webstránky) rozsahu
  • prácu s modernými technológiami, okrem October CMS aj možnosť utlizácie na custom projektoch v Laravel a Vue.JS
  • možnosť rozvíjať vlastné TECH produkty TrionyxCMS gen3 (Laravel + Vue.JS) a CactusCMS s frontendovou administráciou, ktorú postupne implementujeme ako nadstavbu do October CMS
  • férové odmeňovanie s možnosťou kontinuálneho rastu v ďalších rokov spolupráce
  • priestor na samovzdelávanie (prístup na LaraCast) a občasná účasť na Dev konferenciách
  • firemný vstup na plaváreň alebo masáže (platí pre BB)
  • možný výhodný prenájom krásneho 1-izbového bytu (42m2) v lokalite Kráľová - po skúšobnej dobe

Články z magazínu

Zobrazit všechny