Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

TUBEX SLOVAKIA

IT systémový administrátor

MěstoŽarnovica

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

Přidáno03.09.2024

Náplň práce

• Dohľad nad infraštruktúrou, virtuálnymi úložiskami a zálohovaním, cloudovými riešeniami Microsoft365
• Plánovanie a realizácia IT projektov
• Ďalší rozvoj existujúcich IT procesov a bezpečnostných koncepcií
• Komunikačné rozhranie s internými oddeleniami, ako aj externými poskytovateľmi služieb, partnermi a dodávateľmi
• Zabezpečenie plynulej prevádzky celopodnikových IT služieb
• Analýza údajov a podávanie správ

Požadavky

• technické školenia so zameraním na IT (napr. HTL, FH, Uni)
• relevantné pracovné skúsenosti ako správca IT systému alebo v podobnej pozícii
• znalosť sietí, serverových operačných systémov, databáz a bezpečnostných konceptov
• znalosť ERP prostredia výhodou (proALPHA)
• nezávislý, spoľahlivý a starostlivý spôsob práce
• komunikácia v anglickom jazyku v hovorovom aj písomnom jazyku

Nabízíme

  • mesačná výkonnostná prémia do výšky 15%
  • flexibilná pracovná doba; denný pracovný čas 7,5 hod
    1. a 14. mzda po uplynutí 12 mesiacov pracovného pomeru
  • príspevok na občerstvenie 14,- EUR mesačne
  • príspevok na rekreáciu v zmysle zákona vo výške 275,-EUR
  • spoločenské akcie
  • sociálne benefity
  • príležitosti aktívne formovať vlastné pracovné prostredie v dynamickej spoločnosti
  • otvorená a priateľská atmosféra
  • pozícia v motivovanom a skúsenom tíme
  • dlhodobé zamestnanie s možnosťami ďalšieho vzdelávania

Články z magazínu

Zobrazit všechny