Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ui42

PPC Project Manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno17.05.2023

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Na pozícii "PPC project manager" v ui42 budeš:

  • riadiť performance marketingové projektya realizovať ich s tímom digitálnych marketérov
  • spoluprácovať s top špecialistami z našich ďalších tímov, najmä UX a vývojového, na komplexnom riešení klientových potrieb - sme one-stop shop pre ambiciózne e-commerce projekty
  • navrhovať stratégie a ciele kampaní podľa očakávaní klienta a jeho finančného plánu
  • manažovať tímu špecialistov aj budget
  • vyhodnocovať úspešnosť a hľadať nové, efektívnejšie možnosti ako rozvíjať klientov biznis
  • reportovať klientom, optimalizovať práce na projekte
  • poskytovať technickú expertízu smerom ku klientovi aj tímu

Požadavky

  • expertíza v Google Ads a Google Analytics
  • aspoň 2-ročná biznis skúsenosť s navrhovaním a riadením performance kampaní
  • systematickosť a orientácia na výsledok
  • schopnosť budovať dôveru a dobre komunikovať svoju víziu rovnako klientovi aj tímu
  • potreba rásť a dosahovať vysoké ciele

Nabízíme

  • odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
  • otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
  • férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce
  • pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
  • multi-sport kartu, bedminton..alebo radšej poker?
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom sídle na Haydnovej 20/B
  • 2 letné terasy a zelené prostredie Horského parku

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top