Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ui42

PPC stážista / stážistka

MěstoBratislava

FormaInternship

Plat400 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizováno30.01.2023

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Hľadáme až 2 motivované stážistky/ stážistov, ktorí ocenia príležitosť vyrásť na PPC špecialistov a užiť si pri tom skvelú partiu kolegov vo firme, ktorá je na Slovensku v eCommerce lídrom.
Ako súčasť performance marketingového tímu dostaneš príležitosť na všetko, čo si trúfneš vyskúšať v rámci PPC kampaní, samozrejme po úvodnom zaučení a pod supervíziou našich seniorov.

Požadavky

PPC guru sa z teba u nás stane rýchlo, ak:

  • ťa performance marketing a eCommerce baví a máš naozaj silnú chuť sa zlepšovať
  • už máš (alebo si teraz hneď rýchlo vyklikáš) Google certifikáty (Google Ads Display Certification & Google Ads Search Certification) a pošleš nám výsledok v precentách
  • rozmýšľaš analyticky a učíš sa rýchlo
  • máš vzťah k číslam a vieš čo sú GA (Google Analytics)

Nabízíme

V ui42 ponúkame:

  • odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
  • otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
  • férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas, pretože si ceníme work-life balance
  • homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce, podľa tvojich potrieb
  • pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
  • multi-sport kartu, bedminton..alebo radšej poker?
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom sídle na Haydnovej 20/B
  • 2 letné terasy a zelené prostredie Horského parku
  • Uvítal/a by si niečo navyše? Dobrým nápadom radi dávame zelenú.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top