Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ui42

UI/ UX designer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno12.09.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

Náplň práce

Hľadáme talentovaného medior dizajnéra/dizajnérku, ktorý/-á má použiteľnosť v DNA ako my a potrebuje priestor rásť ďalej.

Ponúkame ti na to ideálne miesto:

  • náš zabehnutý UX tím snov aj s jeho know-how
  • veľké projekty, na ktorých v ui42 pracujeme a ktoré presahujú hranice
  • dobrý "vibe" UX kancelárie a plnú podporu kolegov
  • šéf chodí do práce len raz do týždňa...

Budeš predovšetkým tvoriť vizualitu produktov a služieb/pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop).

Naše referencie: Northfinder, Dedoles, Najsport, SwissRe, Asseco, PSS, Generali a mnohí ďalší.

Požadavky

Must have's:

  • dizajnérsky talent a pracovitosť
  • veľa skúseností s Figma, Sketch
  • cit a veľa napozeráneho, ak nie hard skúsenosti s použiteľnosťou
  • odvaha obhájiť si svoju kreatívu

Čím si nás získaš?

  • nadšením pre najlepší UX dizajn
  • tvorivosťou ale aj rešpektom voči používateľskej cieľovej skupine
  • skúsenosťou s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
  • iniciatívou pri riešení problémov

Nabízíme

V ui42 sa príjemne pracuje a žije aj preto, že máme okrem skvelého tímu aj:

  • férové odmeňovanie s možnosťou podieľať sa na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa potrieb
  • firemné raňajky raz do mesiaca, skvelé firemné víkendy
  • multi-sport kartu
  • štýlový office v historickom dome s dvomi terasami neďaleko Horského parku
  • konferencie a vzdelávačky podľa individuálneho vkusu

No a na záver - čaká ťa tu nový MacBook Pro s rýchlym SSD diskom a so všetkým, čo k práci budeš potrebovať.

Prečo pracovať pre nás?

  • ui42 predstavilo pojem UX na trhu pred 15-imi rokmi, sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia)
  • priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme
  • učíme UX na slovenských univerzitách

Články z magazínu

Zobrazit všechny