Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ui42

UX/UI dizajnér/ka

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno01.06.2023

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

V ui42 kladieme najvyšší dôraz na používateľa, preto ak je user experience súčasťou aj tvojej DNA, je tu príležitosť získať miesto v nášom zabehnutom UX tíme.

Ako súčasť tímu, ktorý tu funguje od začiatku UX na Slovensku, budeš mať možnosť:

  • pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop)
  • robiť audity webových stránok, aplikácií a e-shopov
  • spolupracovať s kolegami z research tímu v oblasti realizácie zákazníckeho výskumu
  • riešiť ideové návrhy funkčnosti
  • budovať informačnú architektúru stránok a navigácií
  • pracovať pre zaujímavých klientov (Slovenská sporiteľňa, Dedoles, UPC, SwissRe a mnoho ďalších)
  • prezentovať svoju/ našu prácu na konferenciách, workshopoch a iných UX eventoch

Požadavky

Uprednostníme kandidátov, ktorí majú:

  • skúsenosť s Figma a Sketch
  • systematický prístup k práci a dizajnu
  • schopnosť udržiavať poriadok, konzistenciu a udržateľnosť v grafických návrhoch
  • schopnosť porozumieť komplexnejším zadaniam
  • nadšenie a chuť robiť najlepší UX dizajn
  • tvorivosť, ale aj rešpekt voči používateľskej cieľovej skupine
  • odvahu prezentovať a obhájiť si svoju prácu
  • skúsenosť so zalamovaním grafického dizajnu do HTML
  • skúsenosť s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
  • znalosť CSS
  • iniciatívu pri riešení problémov

Nabízíme

V ui42 ponúkame:

  • odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
  • otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
  • férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce, podľa tvojich potrieb
  • pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
  • multi-sport kartu, bedminton..alebo radšej poker?
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom príjemnom sídle na Haydnovej 20/B s dvomi terasami v zelenom prostredí Horského parku

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top