Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ui42

Web developer / full-stack

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno02.09.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

  • Back-end/ Full-stack PHP vývoj v našom vlastnom CMS Buxus postavenom na Laraveli
  • zaujímavé, často aj náročné projekty s veľkým potenciálom pre tvoj ďalší rast
  • používame continuous deployment, robíme code reviews
  • máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy
  • aplikujeme v práci moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5-8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd, front-end frameworky - angular, vuejs
  • môžeš sa stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nielen vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords...

Toto je príležitosť pridať sa k mega tímu, odborne aj ľudsky na úrovni. Ako vyzerá nástup?

  1. ujme sa ťa mentor+ na novom projekte aj senior kolega, ktorý ti bude vždy k dispozícii
  2. prejdeš naším detailne vypracovaným úvodným týždňom vrátane našimi developermi pripravených video školení, vďaka čomu pôjde krivka učenia prudko hore
  3. počas prvých troch mesiacov dáme aspoň 2 HR stretnutia, aby sme zistili, ako sa napĺňajú vzájomné očakávania a s čím ti treba pomôcť

Viac o tíme sa dozvieš z videí na našom webe.

Požadavky

Pozícia vyžaduje pokročilú znalosť:

  • PHP
  • HTML
  • MySQL
  • JavaScript
  • Základy UNIX/Linux
  • skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami
  • znalosť google technológií
  • samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
  • vysokú intelektovú a učiacu kapacitu

Nabízíme

V ui42 vieme, že dobrá práca je podmienená skvelou partiou, zdieľanými hodnotami, rešpektujúcim vedením, ktoré má víziu, ale musí byť zaslúžene a férovo odmenená.

Pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám, predstavujeme náš tím špičkové odborné prostredie.
A čo je možno ešte dôležitejšie, v ui42 sú priateľskí kolegovia/ kolegyne a dobrá atmosféra, ktorú si vážime a zo všetkých síl podporujeme.
Štandardne ponúkame aj:

  • Multisport kartu
  • účasť na konferenciách a individuálne vzdelávanie a rozvoj
  • firemné víkendy, akcie a pravidelné raňajky
  • flexibilný spôsob práce čo sa týka miesta a času
  • bedminton, hráčske večery alebo movie nights

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top