Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

UNIMEDIA

Account manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

Přidáno19.07.2024

Náplň práce

Hlavnou náplňou tvojej práce bude príprava komunikačných stratégií na základe mediálnych analýz. Príprava detailných mediálnych plánov a vyhodnotenie a reporting odbehnutých kampaní.

Komunikácia s pridelenými klientmi a udržiavanie dobrých vzťahov sú na tejto pozícii kľúčové.

Na dennej báze budeš komunikovať s kolegami z iných oddelení, najmä so strategickým, „výskumným“, nákupným a online oddelením.

Požadavky

  • Očakávame od teba, že mediálny svet ťa skutočne baví, budeš mať chuť vzdelávať sa a podieľať na rozvoji agentúry

  • Mal by si mať analytické myslenie a Excel je tvojím dobrým kamošom

  • Oceníme tvoju proaktívnosť, zodpovedný prístup, dodržiavanie termínov a zmysel pre detail

Nabízíme

Kultúra

  • Atraktívne pracovné prostredie s hybridným „office-om“ (60:40 / mesiac)

  • Priateľské prostredie podporujúce sebarealizáciu, osobný a profesionálny rast

  • Prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how

Príležitosti

  • Pravidelné prezentovanie noviniek a zaujímavých tém, ktorého môžeš byť súčasťou

  • Účasť na zaujímavých konferenciách a profesijných stretnutiach

  • Pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity

  • Možnosti rozbehnúť nový projekt, alebo sa k novým projektom pripojiť

Odmena a ocenenie

  • Polročné bonusy vo forme 13. a 14. platu

  • Zdravotné voľno nad rámec dovolenky

  • Poukážky na relax a kultúru

  • Preplatenie predplatného cestovného lístku na MHD (Bratislava)

  • Notebook a mobilný telefón

O firmě

Sme najväčšia mediálna agentúra na Slovensku, ktorá tento rok oslávi 30 rokov svojho pôsobenia na trhu.

Pre klientov analyzujeme trhové prostredie, navrhujeme mediálne stratégie, realizujeme a implementujeme mediálne kampane, ktoré následne vyhodnocujeme.

Online plánovanie nám zastrešuje naša sesterská agentúra – DIGILINE, v ktorej pracuje 25 špecialistov, ktorí majú online prostredie v malíčku. Obe agentúry sú prepojené a integrované a v neustálom kontakte, keďže sedíme v jednom priestore.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi naprieč trhovými segmentami (napr. retail, automotive, telco, finance, FMCG). Aktuálne máme viac ako 180 klientov.

Články z magazínu

Zobrazit všechny