Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

UNIMEDIA

Account manager

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno06.05.2024

Sme najväčšia mediálna agentúra na Slovensku, ktorá tento rok oslávi 30 rokov svojho pôsobenia na trhu.

Pre klientov analyzujeme trhové prostredie, navrhujeme mediálne stratégie, realizujeme a implementujeme mediálne kampane, ktoré následne vyhodnocujeme.

Online plánovanie nám zastrešuje naša sesterská agentúra – DIGILINE, v ktorej pracuje 25 špecialistov, ktorí majú online prostredie v malíčku. Obe agentúry sú prepojené a integrované a v neustálom kontakte, keďže sedíme v jednom priestore.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi naprieč trhovými segmentami (napr. retail, automotive, telco, finance, FMCG). Aktuálne máme viac ako 180 klientov.

Náplň práce

Hlavnou náplňou tvojej práce bude príprava komunikačných stratégií na základe mediálnych analýz. Príprava detailných mediálnych plánov a vyhodnotenie a reporting odbehnutých kampaní.

Komunikácia s pridelenými klientmi a udržiavanie dobrých vzťahov sú na tejto pozícii kľúčové.

Na dennej báze budeš komunikovať s kolegami z iných oddelení, najmä so strategickým, „výskumným“, nákupným a online oddelením.

Požadavky

  • Očakávame od teba, že mediálny svet ťa skutočne baví, budeš mať chuť vzdelávať sa a podieľať na rozvoji agentúry

  • Mal by si mať analytické myslenie a Excel je tvojím dobrým kamošom

  • Oceníme tvoju proaktívnosť, zodpovedný prístup, dodržiavanie termínov a zmysel pre detail

Nabízíme

Kultúra

  • Atraktívne pracovné prostredie s hybridným „office-om“ (60:40 / mesiac)

  • Priateľské prostredie podporujúce sebarealizáciu, osobný a profesionálny rast

  • Prístup k rozsiahlym znalostiam a know-how

Príležitosti

  • Pravidelné prezentovanie noviniek a zaujímavých tém, ktorého môžeš byť súčasťou

  • Účasť na zaujímavých konferenciách a profesijných stretnutiach

  • Pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity

  • Možnosti rozbehnúť nový projekt, alebo sa k novým projektom pripojiť

Odmena a ocenenie

  • Polročné bonusy vo forme 13. a 14. platu

  • Zdravotné voľno nad rámec dovolenky

  • Poukážky na relax a kultúru

  • Preplatenie predplatného cestovného lístku na MHD (Bratislava)

  • Notebook a mobilný telefón

Články z magazínu

Zobrazit všechny