Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Union poisťovňa

BUSINESS ANALYTIK/-ČKA

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno13.03.2023

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Náplň práce

Na pozícii Business analytika /-čky v Unione budete súčasťou dynamického a mladého tímu, ktorého cieľom je pracovať na zlepšení procesov, automatizácii a vývoji aplikácii naprieč celou firmou od úplného začiatku až po úspešné nasadenie. Vaša práca bude naozaj rôznorodá – od biznisových po technické oblasti a umožní vám rýchly profesijný a kariérny rast v rámci firmy. Pokiaľ ste pripravení na naozajstnú výzvu, určite čítajte ďalej.

Budete zodpovedať za analýzu, návrh a realizáciu požadovaných zmien, typicky pôjde o:

  • zber požiadaviek od zadávateľov,
  • spolupráca na tvorbe a úprave pracovných inštrukcií a pravidiel podľa cieľových procesov a cieľového riešenia,
  • budete tiež podporovať a podieľať sa na užívateľských akceptačných testoch a nasadení riešení do produkčného režimu,
  • analýza existujúcich procesov a návrh cieľových procesov, definícia požiadaviek na IT automatizáciu riešenia,
  • analýza dopadov smerom do organizácie,
  • tvorba use-case a tvorba high-level funkčného návrhu IT riešenia.

Súčasťou práce bude i aktívna koordinácia a riadenie interných a externých tímov zapojených do projektu, riadenie projektu z pohľadu kvality dodávok a stanovených termínov a prezentácia priebežných a konečných výsledkov.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a ozvi sa nám. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Požadavky

  • znalosť analytických postupov a metód,
  • znalosť problematiky poisťovníctva, zodpovedajúcich produktov a procesov - výhodou,
  • minimálne základná znalosť životného cyklu projektu a metodiky jeho riadenia ideálne spojená s praxou
  • analytické myslenie na veľmi dobrej úrovni,
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva a ochota

Nabízíme

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na dôchodok (2,8% z mesačného príjmu)
  • špeciálne zdravotné benefity (vouchers na rôzne aktivity, výhodnejšia zdravotná starostlivosť vo viacerých súkromných zdravotníckych zariadeniach)
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Články z magazínu

Zobrazit všechny