Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Úrad na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti

manažér sociálnych sietí - grafik

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno01.06.2023

Náplň práce

  • komplexná správa účtov na sociálnych sieťach
  • grafické podklady (plagáty, vizuály pre sociálne siete a pod.)
  • administrácia webu úradu, SEO a tvorba blogov,
  • audiovizuálne výstupy za účelom propagácie úradu.

Požadavky

Adobe Photoshop - pokročilý
Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
Facebook Business Manager, Facobook Ads Manager, Google Analytics

  • silné grafické zručnosti
  • cit pre vizuálnu komunikáciu
  • tvorba obsahu pre sociálne siete - zručností v písaní
  • záujem a prehľad o verejnom dianí
  • výborná znalosť slovenského jazyka
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • kreativita, precíznosť, zodpovednosť,

Nabízíme

podieľanie sa na budovaní organizácie s vysokým potenciálom v oblasti spoločenskej zodpovednosti,
zaujímavá a dynamická práca,
úväzok 37,5 h týždenne,
základná výmera dovolenky 5 týždňov; zamestnancovi, ktorý do konca príslušného kalendárneho roka dovŕši najmenej 33 rokov veku a zamestnancovi, ktorý sa trvale stará o dieťa patrí dovolenka v dĺžke 6 týždňov,
možnosť vzdelávať sa v zručnostiach podľa vlastných preferencií a osobnostný rast,
zaujímavý príspevok do DDS

Články z magazínu

Zobrazit všechny