Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Vizart

PPC špecialista

MěstoRemote

FormaPart-time

Platod 1800 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno16.05.2023

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa zameriava na tvorbu vizuálnej komunikácie a tvorbu digitálnych marketingových kampaní. K našim najväčším skillom patrí foto a video produkcia, grafický dizajn, web development, správa sociálnych sietí, tvorba marketingovej stratégie, PPC a SEO služby a tovrba a správa marketingových kampaní. Sme dynamicky rastúca partia mladých ľudí, ktorí chcú priniesť nový vietor do plachiet v digitále a čeliť každý deň novým výzvam.

Náplň práce

Vizart sa dynamicky rozpína na všetky strany a preto hľadáme nového kolegu do PPC tímu. Ak si marketér, ktorý má skúsenosti s nastavovaním PPC reklamy, ambície a zmysel pre humor, tak hľadáme práve teba!
Ak si myslíš, že na to máš, tak sa nehanbi a ozvi sa, dáme si kávu a koláč (na náš účet), prejdeme si tvoje skills, dáme si skušobné zadanie a ak to bude všetko fičať, tak si náš človek! 😎
Office sa nachádza v Trnave, ale vieme sa dohodnúť aj na remote práci 😉

Náplň práce:

  • úvodné nastavenia a nastavenia reklamných účtov
  • tvorba kampaní cez Google Ads a Meta Business Manager
  • reportovanie výsledkov
  • tvorba stratégií
  • spolupráca s tímom

Požadavky

  • skúsenosti v PPC
  • chuť pracovať
  • chuť učiť sa nové veci
  • zmysel pre humor

Nabízíme

  • krásnu kanceláriu v historickom centre v Trnave (Vape friendly)
  • kariérny rast
  • najlepších kolegov
  • pravidelné teambuildingy
  • možnosť Multisport karty
  • nekonečné množstvo kávy a vifoniek
  • firemnú kolobežku
  • najlepšieho šéfa (haha 😁)

Články z magazínu

Zobrazit všechny