Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Webgate

Full-stack Developer 🚀

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1700 — 2500 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno18.04.2023

We create beautiful websites and web apps that drive business growth. 🚀

Máme radi kávu ☕, veľa kávy☕☕, biohacking, podcasty, zlepšovanie, efektívnu komunikáciu, stolové hry. Nebojíme sa ťažkých vecí, robíme zmysluplné projkety a máme partnerský vzťah s našimi klientmi.

Pracujeme on-site v najlepšom co-worku TheSpot so skvelou terasou, mega baristami a výbornými obedmi.

Snažíme sa byť užitoční - aktívne sme spolupracovali na weboch helpukraine.sk, ukraineslovakia.sk, ktopomozeukraine.sk

Náplň práce

Do tímu hľadáme šikovného a spoľahlivého kolegu na pozíciu "Medior Full-stack Developer", ktorý nám pomôže s implementáciou webových stránok a aplikácii pre našich klientov (frontend a backend).

Medzi naše štandardné riešenia patria klientské zóny, rezervačné kalendáre a integrácie systémov (napr. s Google Kalendár), ktoré realizujeme primárne pomocou PHP rámca Laravel. K backend-om často implementujeme aj webové stránky či frontend-y (napr. vizuálny kalendár k rezervačnému systému).

Tvojou úlohou bude realizovanie webových stránok, systémov a aplikácií podľa dizajnu na mieru (zvyčajne Figma). Nakoľko pracujeme s klientmi, ktorých biznis sa vyvíja rýchlo (startupy), väčšina zadaní bude predstavovať rozširovanie už existujúcich riešení, pričom dbáme na rozšíriteľnosť kódu a implementovaných funkcionalít. Backend-y napísané v jazyku PHP budeš integrovať s frontend-ami, ktoré budú realizované buď ako WordPress webové stránky (rôzne widgety, či vlastné pluginy) alebo webovými aplikáciami (pomocou architektúry klient-server).

Príklady zadaní s ktorými by si sa mohol stretnúť:

  • Rozšírenie Laravel aplikácie o novú rolu s konkrétnymi právami.
  • Návrh a implementácia dátového modelu funkcionality šablón k e-mailovým notifikáciam.
  • Analyzovanie a opravenie chyby + promptné nasadenie riešenia na zdieľaný hosting.
  • Vytvorenie administrátorského prostredia pre rezervačný systém.

Požadavky

  • Pokročilá znalosť jazykov na tvorbu webových riešení (PHP, JavaScript, HTML, CSS) a schopnosť v nich tvoriť a rozširovať webové stránky a aplikácie na mieru.
  • Základná znalosť a práca s databázami; návrh dátových modelov; písanie dopytov v jazykoch MySQL/PostgreSQL.
  • Znalosť a skúsenosť s aspoň jedným PHP rámcom (ideálne Laravel) na tvorbu webových aplikácii; skúsenosť s jeho prevádzkou v produkčnom prostredí.
  • Schopnosť vyvíjať v tíme (práca s verzovacím systémom git); písať prehľadný, zdokumentovaný a rozšíriteľný kód.
  • Práca s dokumentáciou, samostatnosť, schopnosť a chuť učiť sa nové technológie.

Nice to have:

  • Skúsenosť s CMS systémom WordPress, prípadne tvorba vlastných plugin-ov.
  • Skúsenosť s tvorbou webových stránok v no-code platforme Elementor.
  • Skúsenosť s nasadzovaním webových riešení; znalosť DevOps nástrojov ako sú GitHub/GitLab/Bitbucket; práca s konzolou.
  • Znalosť front-end knižníc a rámcov ako napr. Vue.js, React, alebo Angular.

Nabízíme

  • Odmena za prácu je na základe hodinovej sadzby a teda uprednostňujeme SZČO, príp. SRO. Predpokladaná hodinová sadzba je 10–20€ (záleží od skúseností).
  • Práca v päť-člennom tíme (4 plus ty) vo firemných kanceláriách nachádzajúcich sa v Sky Park Offices (The Spot cowork).
  • Kariérny rozvoj v oblasti vývoja webových riešení - pravidelné code reviews, vedenie našim Tech Leadom, a zaúčanie do nových technológii.
  • Práca na zaujímavých projektoch pre klientov v oblasti modernej informatiky - startupy a scaleupy v oblasti krypta, fintech, gaming, medtech, atď.
  • Možnosť sebarealizácie - pokiaľ máš nejaký zaujímavý nástroj, prístup, alebo riešenie, sme otvorení novým spôsobom práce (často si tvoríme vlastné interné nástroje, automatizácie, a pravidelne komunikujeme o tom, čo zlepšiť).
  • Finančné benefity a kompenzácie ako ročný bonus, či vyššia hodinovka za nadčasy. V súčasnosti pracujeme aj na zamestnaneckom akciovom pláne (Employee Stock Ownership Plan - ESOP).

Články z magazínu

Zobrazit všechny