Výběrové řízení bylo uzavřeno

Webscope

Intermediate/Senior React (TypeScript) Developer

MěstoRemote

FormaFull-time

Plat2000 — 4500 €

TypTPP / Faktura

Úroveň

Přidáno12.04.2023

Jsme brněnská softwarová firma, která se specializuje na vývoj webových a mobilních aplikací, design, migraci kódu a integrace. Sídlíme v centru Brna, odkud pracuje většina firmy, čoskoro však budeme otevírat novou pobočku i v Praze.

Spolupracujeme s klienty z celého světa, ale nejvíce projektů k nám proudí ze Skandinávie. K vývoji webových a mobilních aplikací používáme nejnovější technologie jako jsou React.js, React Native, Next.js, JavaScript, Firebase, Django aj.

Rádi se vzděláváme a posouváme naše znalosti a zkušenosti dál, protože nás to baví a víme, že v IT je potřeba se neustále vzdělávat. Účastníme se konferencí, zajímavých přednášek a meetupů, nebo si rozšiřujeme znalosti za pomocí online kurzů.

Pokud máme chuť, rádi si sami vymyslíme nějakou zajímavou aktivitu po práci. Nedávno jsme byli na motokárách, zaběhat si v rámci Běhej Brno, nebo třeba na curlingu či jen tak na pivku. Rádi Tě do těchto aktivit zapojíme!

Náplň práce

Do našeho Webscope týmu hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Intermediate/Senior React (Next.js) Developer.

Pracujeme pro několik různých klientů (převážně v rámci Evropy). Vyvíjíme webové i mobilní aplikace pro zaběhlé firmy i pro startupy, kterým pomáháme prototypovat a realizovat jejich nápady.

Kromě toho také rádi vymýšlíme vlastní interní projekty, díky kterým se posouváme technologicky dále. V roce 2023 se soustředíme na vývoj několika open-source projektů, kterými bychom rádi vrátili OSS komunitě zdroje, které nám za ty roky ušetřila! #oss

Vždy je naší prioritou, aby vývojáře daný projekt bavil – a o to se budeme snažit i u tebe! Společně se podíváme, který projekt by ti nejvíce seděl s ohledem na tvoje technické znalosti a osobní preference.

Pozice

Aktuálně hledáme zkušené vývojáře kteří pracují nebo chtějí pracovat s React-em (Next.js výhodou).

Požadavky

Co od Tebe očekáváme?

  • Velmi dobré znalosti Javascriptu a Reactu
  • Dobrou orientaci v TypeScriptu
  • Dobré znalosti HTML5, CSS3 a webových standardů
  • Povědomí o REST a GraphQL
  • Zkušenosti s Gitem
  • Cit pro kvalitu kódu, povědomí návrhových vzorech a performance
  • Vlastní iniciativu a nápady, jak řešit technické problémy

Co je výhodou?

  • Next.js
  • Zkušenosti s Vercel
  • Tailwindcss, HeadlessUI
  • Firebase/Supabase
  • Znalosti accessibility standards nebo Core Web Vitals
  • Otevřenost ke spolupráci a mentoringu tvých kolegů
  • Když nám nasdílíš svůj GitHub/GitLab/Stackoverflow profil

Nabízíme

Proč se k nám přidat?

  • Budeš mít vliv a slovo na společném rozhodování o vývoji
  • Budeš pracovat v příjemném startupovém prostředí
  • Čeká na tebe přátelská a otevřená firemní kultura se spoustou společných aktivit (pravidelné společné snídaně, sport, konzolové hry, filmové večery, …)
  • Samozřejmostí je flexibilní pracovní doba
  • Čekají na tebe nové kanceláře v centru Brna (Budova Rozmarýn), nebo brzy taky v Praze.
  • Budeš se moci účastnit konferencí, workshopů a dále se vzdělávat
  • Full-time pozice

Pokud bys chtěl/a vědět více informací o Webscope, projektech a našem týmu, mrkni na naše stránky webscope.io.

Těšíme se na Tvoji odpověď!