Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Websupport

Frontend Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno24.11.2022

Internet je plný príležitostí. My sme na ňom vyrástli, a tak ho dokonale poznáme. Preto radi ukážeme a uľahčíme cestu úplne každému, kto sa rozhodne vydať do online sveta.

V oblasti hostingu sme sa prepracovali medzi lídrov stredoeurópskeho regiónu. V roku 2021 značku Websupport posilnili spoločnosti, pred tým známe ako ACTIVE 24, EZIT, Magyar hosting, Tárhelypark, Loopia.rs a Webonic. Výsledky, ktoré sme za 20 rokov fungovania dosiahli, hovoria sami za seba.

Patríme pod krídla Loopia Group, európskej skupiny inovatívnych hostingových a webových spoločností, ktorá pôsobí hlavne vo Švédsku, Fínsku, Česku, Maďarsku a na Slovensku. Držíme krok s najlepšími na svete.

Náplň práce

U nás žiadna nuda nehrozí. Budeš sa starať o to, aby front-end všetkých našich systémov vyzeral TOP. Či už ide o vývoj nových produktov alebo prekopanie vizuálov tých existujúcich do Vue.js, SCSS & HTML. Hľadáme parťáka/parťáčku, ktorý/ktorá sa nezľakne, vyhrnie si rukávy a pustí sa do práce.

Pred ranným stand-upom o desiatej si dáš s kolegami a kolegyňami z Develu kávičku. Potom preberiete, na čom pracuješ, s čím sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť.
Najčastejšie budeš spolupracovať so štvorčlenným Front-end tímom „Fasáda“, s naším grafikom, ktorý ti dodá vizuálne podklady a s projektovým manažérom aktuálneho projektu.
Čaká na teba kopec nových projektov, ktorých zadaváteľom je zvyčajne náš marketing.
V rámci Devel oddelenia budeš tiež komunikovať s PHP Developermi, ktorí riešia primárne back-end našich systémov. S nimi budeš spolupracovať napríklad pri hladaní bugov, alebo pri návrhu API kontraktov.

Požadavky

  • Na front-ende si odkódil/-a svoje a si zvedavý/zvedavá, čo ťa ešte môže prekvapiť.
  • Chceš sa naďalej skillovať v JavaScripte a Vue.js.
  • Nie je ti cudzí CSS pre-processing, ako napríklad SASS, LESS a buildovanie assetov: WebPack, Gulp, Grunt.
  • Ovládaš asynchrónne requesty AJAX.
  • Nebojíš sa pojmov ako Responsiveness alebo Cross-Browser compatibility.
  • Máš skúsenosť s reaktívnymi frameworkami ako napr. Vue.js, React alebo Angular.
  • Ak už máš skúsenosť aj s týmto, tak si náš splnený sen: Git, testovanie (Karma, Jasmine, Mocha, Jest), Docker, ES6, TypeScript a tiež s komunikáciou s rôznymi APIs.

Nabízíme

  • Podporu skúseného tímu: kolegov, ktorí ťa radi naučia čokoľvek, v čom sa necítiš komfortne a pomôžu ti rozvíjať tvoje najlepšie “ja”.
  • Dôveru v tvoje schopnosti: priestor pre tvoj názor a sebarealizáciu, dôveru a jasnú zodpovednosť.
  • Príležitosť rásť: možnosť účastniť sa prednášok a svetových konferencií, či už ako účastník/účastníčka alebo aj ako prednášajúci/prednášajúca, príležitosť študovať jazyky, interné vzdelávanie, workshopy.
  • Priestor pre seba: nastav si flexibilný pracovný čas a kombináciu práce z kancelárie a z domu podľa tvojích a tímových potrieb, pribalíme ti 6 dní dovolenky navyše a Multisport kartu pre tvojho športového ducha.
  • Našu cooltúru: hackathony, grilovačky, raňajky, vianočný žúr a aktivity s tímom, k tomu kreatívne cool priestory s občerstvením, terasou, masážami či workout systémom.

Články z magazínu

Zobrazit všechny