Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

WESTech

Marketingový špecialista

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 1800 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Přidáno22.11.2022

Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO Group s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD.
Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu.

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

Spoločnosť WESTech je taktiež vlastníkom významnej siete predajní iStores, ktorá je sieťou prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva k nim, ale taktiež predajní ProGamingShop a MP3, ktoré sa špecializujú na oblasť hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva k nim.

Náplň práce

· prieskum trhu vo všetkých relevantných marketingových oblastiach, analýzy na základe dostupných informácií a vlastných overených zdrojov
· komunikácia s partnermi zodpovednými za marketing, dodávateľmi, zákazníkmi
· rozvíjanie cieleného marketingu na podporu predaja
· spolupráca s produktovým manažérom pri príprave a realizácii marketingových aktivít pre jednotlivé produkty
· príprava marketingových plánov pre jednotlivé produkty, celoročného marketingového plánu a ich realizácia
· návrhy, plánovanie, riadenie a kontrola týždenných produktových mailingov
· hľadanie možností na zvýšenie marketingových fondov od dodávateľov
· kontrola a efektívne využitie marketingových fondov
· realizácie marketingových akcií, prezentácií, workshopov atď.
· príprava plánu pre spoluprácu s médiami a harmonogramu inzercie na webe, realizácia uvedených aktivít
· príprava pravidelných analýz dodávateľov služieb v oblasti online a tlačenej reklamy atď. a vytváranie konkurenčného prostredia na získanie lepších podmienok
· kontrola finančného toku marketingových aktivít, zabezpečenie včasnej fakturácie akcií
· komunikácia a prípadná koordinácia marketingových aktivít s materskou firmou
· pravidelný reporting dohodnutých ukazovateľov vedeniu spoločnosti
· rozosielky darčekov v rámci vyhodnotení promoakcií

Požadavky

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - expert
Anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
Maďarský jazyk – expert výhodou

Ostatné znalosti
Microsoft Office – pokročilý
Mailchimp – pokročilý
Photoshop – mierne pokročilý
Wordpress - základy

Prax v odbore MARKETING min 5 rokov.
· samostatná, zodpovedná, proaktívna, kreatívna osobnosť zameraná na dosahovanie výsledkov

Nabízíme

Možnosť pracovať pre úspešnú a stabilnú firmu, ktorá neustále rastie a rozvíja sa a získať tak cenné vedomosti a skúsenosti.
· zamestnanecké nákupy za zvýhodnené ceny
· kurzy AJ na pracovisku
· možnosť odborného vzdelávania, aj certifikovaného
· karta MultiSport, program BenefitPlus
· budget na wellness, sport, kultúru apod. (po skúšobnej dobe)
· príspevky pri životných udalostiach, vernostné odmeny
· odmeny pri úspešnom sprostredkovaní nového kolegu
· pitný režim na pracovisku
· teambuildingy, firemné akcie

Články z magazínu

Zobrazit všechny