Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Wisible

Account manager s duchom obchodníka

MěstoBratislava

FormaFreelance

Plat1500 — 1700 €

TypFaktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Přidáno14.09.2022

Wisible - kde marketing stretáva odvahu. Tím smelých inovátorov, ktorí menia hru v digitálnom marketingu pre menšie a stredné podniky. Veríme v slobodu, zodpovednosť a správnu dávku humoru.

Náplň práce

Vzťahy s klientami sú pre nás dôležité a preto by sme radi medzi nás privítali šikovného, komunikatívneho accounta, ktorého láka svet online-u a má vášeň pre obchod a hľadanie nových príležitostí ho nezaskočí.

Ak to znie ako ty, prihlás sa ešte dnes a pomôž nám vybudovať zmysluplné a dlhodobé vzťahy, ktoré posunú naše podnikanie vpred!

Tvojou prácou bude:

  • 70% času budeš accountom a 30% času obchodníkom
  • Komunikácia s klientami a vytváranie vzťahov s klientami
  • Spolupracovanie s kreatívnym tímom, interným aj externým
  • Manažovanie realizácie nastavených krokov marketingovej stratégie u klientov načas
  • Pripravovanie prezentácií pre klienta
  • Vytváranie inovatívnych nápadov na podporu zákazníkov a zvyšovanie povedomia o ich značke
  • Vytváranie vzťahov s klientmi
  • Vytváranie a implementácia svojich projektov
  • Nemusíš mať roky skúseností v obchode, ale mal by si mať chuť sa učiť a vedieť predať naše služby v online marketingu
  • Vieš si získať rýchlo dôveru a potom aj splníš, to čo sľúbiš
  • Je dôležité, aby si systematicky pristupoval k riešeniam, čo znamená, že si vieš určovať priority a eviduješ si poznámky zo stretnutí

Požadavky

Hodíš sa na túto pozíciu, ak:

  • Máš skvelú a transparentnú komunikáciu.
  • Rád prezentuješ.
  • Si zodpovedný.
  • Máš proaktívny postoj k práci.
  • Ľahko si získaš dôveru.
  • Si systematický a vieš si určovať priority.
  • Máš proklientský prístup a schopnosť riešiť nepredvídateľné situácie.
  • Myslíš podnikateľsky – vieš čo je dobré aj pre našu firmu aby ostala „zdravá“.
  • Baví ťa online a chceš zlepšovať kvalitu a komunikáciu webových stránok na SK trhu.
  • Nevyhľadávaš skratky. Ideš úlohám naproti, rád buduješ a zdokonaluješ sa
  • Máš znalosť slovenského reklamného trhu
  • Salesforce - výhodou
  • Microsoft office, hlavne Excel
  • Anglický jazyk - C1
  • Umenie vyjednávať

Nabízíme

Čo by sa ti u nás mohlo páčiť:
Sme menší tím mladých tvorivých ľudí. Každý svojím spôsobom iný, no spojila nás spoločná téma marketingu.
Vytvárame si pohodové pracovné prostredie zamerané na výsledky a klientom prinášame inovácie.
Radi si vypočujeme či sa ti niečo páči, nepáči, prípadne tvoje nápady na zlepšenie.

  • Si súčasťou procesu, môžeš ho vylepšovať meniť, prinášať riešenia
  • Máš veľa slobody v rozhodovaní, veľakrát sa rozhoduješ sám a nepotrebuješ odobrenie 4 ľudí. Máš slobodu, zároveň aj zodpovednosť
  • Pomáhame si, môžeš sa nás čokoľvek opýtať, nie si na to sám, nebudeme od teba čakať že všetko vieš.
  • Keď prídeš s nápadom, ktorý je dobrý, zapracujeme ho
  • Nemusíš vedieť všetko. Stačí keď ťa bude baviť práca a budeš chcieť posúvať veci ďalej, vylepšovať a nebyť iba pasívnym sledovateľom
    Naše hodnoty:
  • Sloboda a zodpovednosť
  • Vzdelávanie a inovácia
  • Čestnosť a korektnosť
  • Kvalita
  • Pozitívne myslenie
  • Odvaha
  • Rovnosť

Články z magazínu

Zobrazit všechny