Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ynk media

Account manager

MěstoKošice

FormaFull-time

Plat1200 — 1500 €

TypFaktura

ÚroveňJunior ⭐️

Přidáno13.03.2023

Sme marketingová agentúra s osobnosťou väčšou, než sa do 6-členného tímu zmestí. Aj preto pokrývame e-mail marketing nielen na Slovensku, ale aj v ďalších stredoeurópskych krajinách.

Špecializujeme sa tiež na tvorbu marketingových stratégií a kreatív pre B2B aj B2C sektor, ktoré následne pretavujeme do kreatívneho obsahu, grafického dizajnu, fotografie a videa.

V každej oblasti dbáme na precíznosť odvedenej práce, individuálny prístup a úzku komunikáciu so špecialistami. Aj vďaka tomu budú naše kreatívne výstupy profesionálne a komunikácia vašej značky konzistentná.

Náplň práce

  • Starať sa o existujúcich klientov a vyhľadávať nové príležitosti,
  • Riadiť vzťahy medzi agentúrou a klientom,
  • Riadiť projekty a vytvárať klientské briefy,
  • Vypracovanie cenových ponúk a zmlúv,
  • Fakturovanie cez nástroj Superfaktúra,
  • Posielanie reportov online / offline kampaní,
  • Vyhodnocovať email kampane,
  • Dozeranie nad zapracovaním všetkých pripomienok klientov podľa znenia a požiadaviek v stanovenom deadline,
  • Administratívne práce,

Požadavky

  • Dokonalý time manažment a projektový manažment,
  • Komunikatívnosť,
  • Samostatnosť,
  • Prezentačné zručnosti,
  • Zmysel pre detail,
  • Prehľad v online marketingu,
  • Snaha vidieť širší kontext a vynaliezavosť pri hľadaní riešení,
  • Základné technické zručnosti,
  • Poteší nás, ak máte skúsenosti v reklamnej agentúre alebo na marketingovej pozícií na strane klienta.

Nabízíme

  • Plat od 1200 € do 1500 € alebo podľa tvojich skúseností, pravidelné prehodnocovanie odmeny plus ročná prémia,
  • Odmena za odporúčanie alebo získanie klienta či nového kolegu,
  • Možnosť rozvíjať svoje skills na špičkovú úroveň vďaka odbornému tímu,
  • Práca so širokým portfóliom klientov a externými agentúrami z rôznych oblastí,
  • Práca zameraná na ciele, nie na úlohy,
  • Priateľské pracovné prostredie,
  • Pravidelné teambuildingy,
  • Útulná podkrovná kancelária v centre Košíc,
  • Bezproblémové parkovanie s autom,
  • Home office 2x do týždňa,
  • Flexibilná pracovná doba,
  • Pravidelné vzdelávanie a zdieľanie know-how,
  • Neobmedzený objem kávy,
  • Práca pre rôznorodých klientov (Ľubica, Hörmann, Chemosvit, Harley-Davidson, SOS electronic…)

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top