Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

Zajo

Performance Specialist

MěstoBratislava

FormaFull-time

Plat2000 — 4000 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizováno29.03.2023

ZAJO is at the forefront of inspiring adventure and sustainability in the outdoor industry. Our philosophy "Outdoor to the People" embodies our commitment to making memorable outdoor experiences accessible to everyone, from short walks to grand adventures – we are your trusted partner in creating lasting memories. At ZAJO, we prioritize ethical practices, environmental sustainability, and a culture of inclusivity and professional growth among our employees.

Specializing in D2C sales, we aim to create compelling and seamless shopping experiences for our customers. As we expand our global footprint, we are looking for a Performance Marketing Manager who can drive sales, increase customer lifetime value and leverage the full marketing funnel on an international level.

Náplň práce

Hľadáme motivovaného a na výsledky orientovaného špecialistu pre naše Performance kanály. Tvojou hlavnou úlohou bude súčinnosť s našou externou agentúrou a dohľad nad plnením ich cieľov na našich kľúčových trhoch, no zároveň dostaneš priestor nám ukázať, čo dokážeš, na viacerých zahraničných trhoch, na ktorých sme už stihli vložiť nohu do dverí, no ešte sme sa naplno neukázali. Ak sa osvedčíš, sky is the limit.

Je pre nás dôležité, aby si sa dobre orientoval v analytike a bol orientovaný na výsledok. Hľadáme data-driven človeka, ktorý funguje efektívne, meria a zrozumiteľne reportuje výsledky svojej práce.

Budeš teda:

  • Implementovať výkonnostné kampane naprieč využívanými kanálmi na vybraných zahraničných trhoch
  • Dohliadať a spolupracovať s našou externou agentúrou
  • Manažovať svoj budget
  • Zodpovedať za naplnenie KPI ako CTR, konverzie, ROI
  • Monitorovať a optimalizovať kampane na základe dát
  • Spolupracovať s grafikom/copywriterom pri tvorbe kampaní
  • Kolaborovať s ostatnými oddeleniami, najmä finančným
  • Identifikovať nové trendy a aplikovať ich do praxe, prinášať návrhy na zlepšenie v rámci performance marketingu
  • Reportovať svoje výsledky

Požadavky

V ZAJO si síce skúsenosti a bohatý skillset vážime a dokážeme oceniť, no zároveň si ceníme aj vášeň pre vec, zapálenie a chuť učiť sa. Ak aj teda nespĺňaš všetky z bodov, ozvi sa nám aj tak.

  • Aspoň 3 roky skúseností na podobnej pozícii pre samostatný brand alebo v agentúre
  • Preukázateľné výsledky z predchádzajúcich zamestnaní alebo projektov
  • Schopnosť pracovať samostatne aj tímovo
  • Motivácia rásť a učiť sa

Nabízíme

Pracovať môžeš v historickej budove v centre Bratislavy, hneď pri našich dizajnéroch, kde sa pečú všetky nové produkty a dizajny, alebo v našom novom office v Galante.

Radi podporíme tvoj rast a ambície, všetky vzdelávacie aktivity, o ktoré budeš mať záujem, pôjdu na náš účet. Sme tiež vždy otvorení novým nápadom, nástrojom či projektom. Zároveň budeš úzko spolupracovať so špičkovou európskou agentúrou zo sveta športového marketingu, čo je samo o sebe škola ako lusk.

Priestor tvoriť podľa svojej vízie, s dôverou a oporou tímu okolo teba.

Budeš náš prvý interný PPC špecialista. To, kam sa to vyvinie, je len na tebe.

Sem tam nejaký teambuilding, kde sa píšu príbehy.

Články z magazínu

Zobrazit všechny