Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Kontakt

Výběrové řízení bylo uzavřeno

ZWIZU

Full-Stack Developer

MěstoBratislava

FormaFull-time

Platod 3200 €

TypTPP / Faktura

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizováno13.11.2023

Sme mladý, dynamický tím zameraný na vývoj custom riešení podľa požiadaviek klienta. Špecializujeme sa na vývoj mobilných a webových aplikácií, konzultácie, podporu, tvorbu technických analýz a špecifikácií odborných systémov.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Full Stack developera na nové, ale aj rozbehnuté projekty.

Vašou úlohou bude:

  • vytváranie novej funkcionality, podľa požiadaviek klienta a zadanej špecifikácie .
  • návrh architektúry, knižníc a technológií na nových projektoch.
  • integrácia treťostranových služieb do aplikácie.
  • spolupráca s inými členmi tímu, code reviews.

Požadavky

  • znalosť TypeScript, ReactJS, Next.js, Node.js, Express.js
  • skúsenosti s používaním Web Service-ov (REST/GraphQL)
  • skúsenosti s používaním ORM knižníc
  • tímový hráč so schopnosťou pracovať efektívne i na samostatných úlohách
  • pozitívny prístup, otvorené myslenie, chuť naplno sa zapojiť do spoločných projektov

Výhodou sú:

  • skúsenosti s používaním testovacích nástrojov
  • znalosť NestJS, Firebase, DevOps, GCP/AWS, headless CMS

Nabízíme

  • moderné pracovné priestory v the Spot (Sky Park Offices). K dispozícii sú posilňovňa/fitko na cvičenie, sprchy, sauna a kaviareň s baristom zdarma. Taktiež game rooms (biliard, kalčeto, herné konzoly), chill zóny, nap room, čerstvé jedlo a nápoje 24/7. Usporiadavajú sa tu pravidelné eventy a workshopy, kde sa dá spoznať veľa zaujimávých ľudí z brandže.
  • preplácame plnú hodnotu obedov.
  • možnosť práce z domu a flexibilný pracovný čas.
  • pravidelné prehodnotenie platu a bonusov.
  • priestor pre zavádzanie nových technológií v oblasti developmentu a DevOps.
  • možnosť pracovať na projektoch s rôznymi technológiami.

Články z magazínu

Zobrazit všechny

Nahoru na stránku To top