Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Marianna Medvecová

Virtuálna asistentka

Hodinovka: 815

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 20.10.2022

MarketériWeb DesignAdminWordPressGraphic DesignBrand DesignPhoto/VideoCopywritingE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle Search ConsoleMediaGoogle AnalyticsContent MarketingMarketing ManagementSocial MediaAccount ManagementDigital Product Design

Som virtuálna asistentka. Efektívne Vám viem nahradiť zamestnanca a navyše aj ušetriť Vám peniaze. Preto Vám rada pomôžem s prácou, na ktorú Vám neostáva čas alebo energia. Napríklad so správou sociálnych sietí, grafikou, marketingom, webom. Okrem toho môžem byť Vaša osobná asistentka, poradím si s administratívou, organizáciou, alebo rôznym plánovaním a všetkým čo budete potrebovať.

Vzdelanie

Vyštudovanú mám SOŠ v odbore kaderník/ vlasová kozmetika, ktorej som sa venovala od strednej školy. Počas podnikania som si robila ďalšie kurzy ako image maker, adobe lightroom, základy fotografie. Za tie roky som sa naučila robiť web, eshop, spravovat ho, spravovať sociálne siete, fotiť produkty, upravovať fotografie, použivať reklamy, základy účtovníctva a podobne. Tieto moje znalosti chcem využivať v práci virtuálnej asistentky. Kurz VA som si začala robiť v septembri a intenzívne sa vzdelávam.

Portfólio

Viac informácií o mna nájdete na mojom webe :)