Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Roman Priščák

Grafika, Fotografovanie, Video tvorba, doučovanie

Hodinovka: 1530

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 13.01.2022

KreatívciApp DesignArt DirectionBrand DesignCreative DirectionDTPFilmGraphic DesignIdeamakingPhoto/VideoVideo EditingWeb Design

Už to bude pár rokov čo som vo svete reklamy. Prešiel som si reklamkami, vydavateľstvom, ale aj obchodnými pozíciami, ktoré boli pre mňa výzvou nakoľko som introvert. Tieto všetky skúsenosti mi dali silný zaklad pre moje podnikanie/freelancing, ktorému sa aktuálne venujem. Z jednotlivých programov som si asi najistejší Photoshopom, no v rovnakej miere využívam aj Illustrator, Indesign, Lightroom a Premiere Pro. Okrem grafiky sa venujem profesionálne aj fotografii a videografii. Neustále hľadám príležitosti, ktoré možu byť pre mňa výzvou a ponúkajú mi možnosť zlepšovať sa v tom, v čom chcem byť dobrý.

Vzdelanie

Vyštudoval som Strednú priemyselnú školu elektrotechnickú, počas ktorej ma dosť výrazne chytila grafika a celkovo umenie a preto som sa rozhodol ísť študovať nádstavbové štúdium na súkromnej strednej škole animovanej tvorby. Štúdium považujem za neoddeliteľnú súčasť môjho života aj v dnešnej dobe a tak sa pravidelne snažím prekonávať svoje znalosti a učiť sa nové užitočné veci, ktoré zvýšia moju hodnotu ako človeka a profesionálnu úroveň ako odborníka.

Portfólio

Moje portfólio s vybranými prácami si viete pozrieť na https://www.behance.net/romanpriscak