Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Silvia Púchovská

Marketing manažér, personal branding, content a social media

Hodinovka: 4070

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 08.03.2024

MarketériB2B MarketingFacebook Business ManagerMediaPRStrategySEOMarket Research/AnalysisEventConsultingContent MarketingMarketing ManagementSocial MediaGoogle AnalyticsLinkbuildingAccount ManagementLeadership/ManagementProject ManagementSales/Business DevelopmentEnglish

Mám 15+ ročné skúsenosti z marketingu, ktorý som aj študovala. Špecializujem sa na stratégiu, digitálny marketing a následnú implementáciu na social media a blogoch. Viem zostaviť celý tím freelancerov a ponúknuť kompletný servis od brandingu, cez Wordpress web, AdWords a projekt manažement. Ponúkam marketingový mentoring pre majiteľov firiem alebo ich marketingových manažérov.

Mojou srdcovkou je budovanie nových projektov, resp. "upratanie" marketingu firiem, ktoré síce niečo robia, avšak potrebujú dostať komunikáciu a marketing na profi úroveň.

Teším sa na spoluprácu.

Vzdelanie

Ekonomická Univerzita, Obchodná fakulta, obchod & marketing

Portfólio

Mám skúseností z rôznych oblastí: súkromné firmy, NGOs aj verejné projekty. Špecializujem sa na marketingovú stratégiu, product launches, social media manažment a kvalitný content. Dlhodobo spolupracujem so značkami z IT oblasti, architektúry, interiérový dizajn, stavebníctvo. V minulosti som pracovala pre Sennheiser, uviedla som na globálny trh viac ako 20 produktov (headphones).

Medzi mojich klientov patrili napríklad Stará tržnica, Heineken, freevision, bluez.io, APEX A, Lintavy, ANTES GM, Street food park a ďalší.

Ocenenia, certifikáty

Myslím, že mojím najväčším ocenením bola možnosť napísať a publikovať vlastnú knihu. SVET je moja kancelária je memoár zážitkov z digitálneho nomádstva, budovania online businessu a cestovania.

Silvia Púchovská 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info