Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Patrik Turčan

Graphic Designer

Hodinovka: 710

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 06.02.2022

DizajnériBrand DesignDigital Product DesignGraphic DesignPhoto/VideoVideo EditingFilmCreative DirectionSocial MediaEnglishHR

Som junior graphic designer, ktorý chce tvoriť a pracovať na rôznych kreatívnych projektoch. Zameriavam sa primárne na vizuálne identity firiem a ich rozširovanie. Taktiež robím rôzne akidenčné tlačoviny a grafické prvky podľa potreby.

Pracujem ako junior visual specialist v najväčšej auditorskej firme PwC, kde vytváram rôzne tlačoviny a grafické podklady pre online a offline prostredie. Taktiež pracujem ako freelancer na rôznych projektoch a zadaniach od klientov.

🧑🏼‍🎨 Čo robím?
👉🏼 návrhy tlačovín, bannerov, posterov, billboardov, nápojových lístkov a pod.
👉🏼 vizuálna identita, identita na sociálnych sieťach, branding
👉🏼 rôzne zaujímavé kreatívne projekty

Čo nerobím?
👉🏼 grafika, ktorá je primárne zameraná na charaktery, postavy, digital art a concept art
👉🏼 programovanie
👉🏼 3D ako primár (3D len pri väčších projektoch ako doplnok alebo niečo jednoduchšie)

Vzdelanie

Strednú som si odklikal ako grafik digitálnych médií, kde som si budoval vzťah s programami od Adobe 🎨 - I**llustrator, Photoshop, InDesign, After Effects, Premiere Pro **a základy v programe Blender. Našťastie to nebola len klasická škola, kde sme len preberali teóriu, ale aj tvrdo prakticky pracovali na zadaniach.

Príbeh vysokej školy sa odohrával na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave na "krúžku" Teória digitálnych hier. V skratke sme sa hrali digitálne hry, učili sa o ich histórii a vytvárali vlastné hry. Pracovali sme v rôznych programoch, ako sú Unity, Blender, 3DS Max a Adobe. Občas sa objavil aj marketing a grafika.

Portfólio

Niektoré moje práce môžete nájsť na mojom Behance portfóliu v odkaze nižšie.

**@Clouttranslation 🎛 *(dvaja dj's, ktorí hrajú na koncertoch Fck Them/Love Them na cz/sk) - robím im všetko z grafickej stránky. Začal som robiť instagramový grid fotiek z ich koncertov, vytvoril som im logo, tvorím im rôzne vizualizácie, ktoré sú na pozadí počas ich koncertov, covery pre mixtapy a podobne. Aktuálne sa snažíme rozbiehať projekt INSOMNIA s hudobnými akciami v BA a v BB, ktorý je zameraný na študentské Rap, Trap, Hip-Hop, Oldschool akcie.

**Freelance 🎨 **- navrhol som pár log, plagátov, bannerov, nápojových lístkov a podobných tlačovín.

Ocenenia, certifikáty

🎯 Digitálna garáž - Google