Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Lucia Ozimanič

Virtuálna asistentka

Hodinovka: 1015

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 08.05.2023

KreatívciGraphic DesignCopywritingPhoto/VideoVideo EditingE-mail MarketingFacebook Business ManagerTikTokSocial MediaOffice Manager/AssistantMicrosoft ExcelContent MarketingMarket Research/AnalysisEventEnglish

Venujem sa práci virtuálnej asistentky, svojim klientom pomáham s emailovú komunikáciu s klientmi, administratívnymi činnosťami atď. Najradšej sa však venujem grafickému dizajnu. Rada vytváram reklamné bannery, plagáty, jedálne a nápojové lístky, či pozvánky na rôzne udalosti a akcie. Takisto rada tvorím newsletters v rôznych nástrojoch na to určených a spravujem sociálne siete.

Som otvorená najmä práci ako freelancerka (živnostníčka), teda prevažne práci z domu, ale rada spoznám tím aj osobne a nemám problém chodiť do firmy v určené dni, a pracovať aj priamo odtiaľ.

Spolupráca so mnou je pre firmy, najmä malých podnikateľov, výhodnejšia, nakoľko firma vďaka virtuálnej asistentke ušetrí na nákladoch na interného zamestnanca (odvody, dovolenky, pn-ky, zástup...), a zároveň môj klient môže spokojne spávať, pretože pácu, na ktorej sme sa dohodli ja rozhodne vykonám včas a dôsledne.

Viac o mne a mojej ponuke služieb sa dočítate aj na mojom webe www.onlinesekretarka.sk .
Budem sa tešiť na spoluprácu.

Vzdelanie

Aby som začala od začiatku, strednú odbornú školu som vyštudovala v odbore Manažment regionálneho cestovného ruchu. Štúdium marketingu a manažmentu ma bavilo snáď najviac, avšak život ma zavial na pedagogický smer.
Na UK Komenského som tri roky študovala Liečebnú pedagogiku, a ďalej sa dovzdelávala v predškolskej pedagogike a vychovávateľstve popri zamestnaní, ako učiteľka MŠ. Povolanie učiteľky ma napĺňalo, pretože deti sú naša budúcnosť.
Mala som možnosť pracovať aj ako ako zástupkyňa riaditeľky v súkromnej MŠ v Ba. Nadobudla som množstvo skúsensotí v komunikácií s ľuďmi, s vedením personálu a manažovaním prevádzky.
Aktuálne si rada rozširujem svoje znalosti a skills v oblasti margetingu a grafického dizajnu, aby som dokázala poskytovať tie najlepšie služby virtuálnej asistentky pre mojich klientov.

Portfólio

Moja prvá zákazka bola pre Pohostinstvo Poľovník. Podnik prešiel modernizáciou, a tak soms a rozhodla vytvoriť im nový dizajn nápojového lístka a plagát s ponukou. Teším sa, že majiteľ bol s mojou prácou veľmi spokojný a to ma motivovalo tvoriť ďalej.
Pomohla som klientom v tvorbe grafiky a správe sociálnych sietí v oblasti gastra a kozmetiky.
Takisto ma veľmi bavila tvorba newletterov pre eshop s kozmetikou.
Aktuálne klientom pomáham s administratívnymi činnosťami, copywritingom a správou sociálnych sietí.

Ocenenia, certifikáty

Online som si spravila kurz od IT Academy, a to konkrétne kurz Google Ads I.
Takisto sa pravidelne vzdelávam v oblasti trendov na sociálnych sieťach a grafického dizajnu.