Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Róbert Pericht

PPC Špecialista, Social Media Manager

Hodinovka: 35100

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 10.03.2022

MarketériConsultingContent MarketingCustomer SupportEnglishFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerMicrosoft ExcelPPCSocial MediaEventExponeaMarket Research/AnalysisSales/Business Development

Dobrý deň,

moje meno je Mgr. Róbert Pericht a väčšina PPC špecialistov ma môže poznať ako bývalého Google Ads konzultanta spoločnosti Google. Nakoľko som z tohto zamestnania pred pár mesiacmi odišiel, mám priestor na správu pár účtov. Počas môjho pôsobenia pre Google som pracoval s cca 900 klientmi, ktorým som pomáhal zlepšovať výkonnosť ich Google Ads kampaní. Skúsenosti mám prakticky so všetkými typmi kampaní aj obormi podnikania. Okrem iného spolupracujem aj ako tvorca obsahu pre Yzone.sk a spravujem sociálne médiá dvom začínajúcim NFT projektom Los Porkos (https://www.instagram.com/losporkosoriginal/) a Raw Wars (https://www.instagram.com/rawwarsnft/), v minulosti som spravoval dobrovoľnícky Facebook stolnotenisového klubu STK Trnava (https://www.facebook.com/stkelastik). Čo sa týka ponúk, osobne viac preferujem uplatnenie v PPC, prípadne "hybridné" ponuky o správe PPC a sociálnych sietí. V prípade väčších požiadaviek dokážem zastrešiť projekt agentúrou, pre ktorú momentálne pracujem.

Vzdelanie

FMK UCM Trnava - marketingová komunikácia
Edward Bernays College - Erasmus stáž

Portfólio

Čo sa týka účtov, skúsenosti so spoluprácou mám pre firmy topservisokien.sk a hospitalitygroup.sk. Ostatné firmy kvôli tomu, že ide o dôverné informácie vyzradiť nemôžem.

Ocenenia, certifikáty

Všetky Google Ads certifikáty, okrem iného aj Social Media a E-mail marketing od firmy Hubspot či Bloomreach.