Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Ing. Jana Kováčová

Social Media Manager s neustálym úsmevom na tvári SK/DE :-)

Hodinovka: 2050

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 31.10.2023

MarketériSocial MediaStrategyFacebook Business ManagerMediaGermanMicrosoft ExcelEnglishB2B MarketingConsultingEvent

Volám sa Janka🤗 a pracujem ako social media manager so zameraním na Facebook, Instagram a Linkedln. 😉

Pomáham firmám efektívne využiť tieto platformy na dosiahnutie obchodných cieľov prostredníctvom návrhu stratégie, tvorby obsahu a vytvárania reklamných kampaní na sociálnych sieťach. Poskytujem komplexné riešenia, ktoré zahŕňajú aj analýzu cieľového publika, tvorbu profesionálnej grafiky, monitorovanie komentárov a zákaznícku podporu. Sledujem aktuálne trendy a sústredím sa na budovanie silného online obrazu značky, zvyšovanie interakcie so sledujúcimi a pritiahnuť viac zákazníkov. S mojou kreativitou, inovatívnym prístupom a odhodlaním som pripravená pomôcť Vám dosiahnúť vynikajúce výsledky na sociálnych sieťach.💯

Podnikáte v nemecky hovoriacich krajinách? Super!🔥

Príspevky budú priamo v nemčine, takže nemusíte riešiť preklad.

Alex (môj manžel😊), ktorý je nemecky rodene hovoriaci, sa postará o preklad.🚀

Vzdelanie

Po úspešnom absolvovaní štúdia na Ekonomickej Univerzite v odbore finančné riadenie podniku som nadobudla cenné praktické skúsenosti v oblasti financií, a to nielen na Slovensku, ale aj v Nemecku, kde som si chcela vyskúšať pôsobiť v rôznych spoločnostiach s úmyslom získania skúseností.

Po návrate na Slovensko sa spolu s mojím mužom Alexom zaoberáme odbornými prekladmi a jazykovými kurzami v nemeckom jazyku. Naši klienti majú možnosť osvojiť si jazykové zručnosti od nemecky rodene hovoriaceho. Pomáhame slovenským firmám presadiť sa v regióne DACH (Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko) a taktiež nemecky hovoriacim firmám na Slovensku.

Nakoľko ma sociálne siete veľmi zaujímali, urobila som si vzdelávanie v rámci Social Media Academy a Meta Ads Mastery, kde sa chcem v danej oblasti aj naďalej vzdelávať. Vieme Vám zastrešiť aj správu sociálnych sietí priamo v nemeckom jazyku jazyku.

Portfólio

https://www.instagram.com/jkfinancie/

Rada Vám pripravím ukážku na mieru ZADARMO priamo pre Vaše podnikanie. 😉

Ocenenia, certifikáty

Certifikát Social Media Academy a Meta Ads Mastery