Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Mirka Víteková

Account manager

Hodinovka: 2040

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 25.08.2022

MarketériMarketing ManagementEventMicrosoft ExcelMarket Research/AnalysisStrategyPRMediaContent Marketing

Marketingu sa venujem od roku 2008 a od začiatku ma úplne pohltil. Fascinuje ma celý proces tvorby kampaní od počiatočnej idei, cez samotnú produkciu až po vyhodnotenie úspešnosti kampane.
Počas mojej kariéry som prešla rôznymi skúsenosťami. Začínala som v reklamnej agentúre, kde som sa naučila všetko, čo s reklamou súvisí. Pracovala som pre klientov ako Poštová banka, Billa, Isover, Teva, Dôvera a pod. Pre týchto klientov sme pripravovali 360 kampane, eventy, ale aj tlačoviny a pod. Následne v spoločnosti Bepon som mala na starosti podporu brandu, tvorbu kampaní od idei až po produkciu. V spoločnosti UPC som sa naučila ako pracovať v korporáte, kde sú iné procesy a postupy, ale tam som sa naučila aj plánovanie médií, implementáciu nových produktov a ich začlenenie do sveta. Rovnako som mala na starosti internú komunikáciu, čiže vlastných kolegov brať ako klienta a snažiť sa vymyslieť interné kampane, ktoré ľudí potešia a budú sa v práci cítiť dobre a spokojne.
Aktuálne pracujem ako freelance account v reklamnej agentúre a poskytujem poradenstvo a accounting pre malé biznisy, projekty či neziskovky.

S čím vám viem pomôcť?
Pre svojich klientov viem pripraviť komunikačnú stratégiu značky, či produktu v offline aj online prostredi. Dokážem zastrešiť všetky procesy, ktoré súvisia s launchom novej komunikácie ako aj zabezpečiť celú kreatívnu stránku. Mám veľa kontaktov a pokiaľ neviete na koho sa obrátiť, rada Vám poradím
Tvorím content. Vytváram jednoduché Canva grafiky, píšem texty a dohadujem spolupráce. Pri tvorbe contentu je dôležité, aby odrážal vašu značku, vašu osobnosť a mal jednotnú vizualitu.

Mám silnú orientáciu na výsledok, som veľmi zodpovedná, systematická ale zároveň ľudská a empatická. Budem sa tešiť na spoluprácu 😀