Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Dominika Valchovníková

Social media manažér

Hodinovka: 20100

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 18.03.2024

KreatívciArt DirectionCopywritingCreative DirectionPhoto/VideoVideo EditingFashion StylistEnglishMicrosoft ExcelGermanContent MarketingFacebook Business ManagerMediaMedia plannerSocial MediaStrategyBrand DesignDigital Product DesignGraphic Design

Som Váš spoľahlivý social media manažér, ktorý sa neustále vzdeláva a zdokonaluje vo svojom odvetví. Sociálne siete sú mojim hobby už niekoľko rokov. S mojou správou Vaších sociálnych sietí spolu zažiarime aj tam kde svetlo nesvieti to Vám môžem zaručiť. Vytvorím Vám branding a aj grafický dizajn pre Váš merch, vizitky, bannery čo len budete potrebovať. Založila som agentúru Mediahop.sk a naplnila ju kreatívcami, ktorí sa postarajú o akékoľvek odvetie, v ktorom podnikáte.

Vzdelanie

Mám vyštudovanú Strednú umeleckú školu v Trenčíne. Moje umelecké korene sa nezapreli ani pri správe sociálnych sieti preto Vám zaručujem kvalitný obsah a grafické dizajny na vysokej úrovni.

Portfólio

Pre moje portfólio ma prosím kontaktujte, rada ho s Vami zazdieľam.

Ocenenia, certifikáty

Mám certifikát z kurzu Social media manažér od Pink Assistent kde som sa naučila používať veľmi užitočné a efektívne nástroje na správu sietí tak isto ako aj na tvorbu obsahu a plánovanie pridávania. Taktiež správa komentárov správ sú pre mňa hračkou.