Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Tatiana Tureková

Social media manažér

Hodinovka: 520

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 07.11.2022

KreatívciContent MarketingFacebook Business ManagerMarketing ManagementPhoto/VideoSocial MediaVideo EditingEnglishMicrosoft Excel

Ahojte, moje meno je Tatiana mám 26 rokov a dlhodobo žijem v Taliansku. Marketing a sociálne siete sú mojou vášňou už dlhé roky. Vyštudovala som strednú odbornú školu v oblasti kozmetiky a dlhodobo som sa okrem toho venovala aj môjmu osobnému blogu na instagrame. Vždy ma to ťahalo do marketingu a v roku 2021 sa mi naskytla možnosť môjho dream jobu ako social media manažér. Dostala som možnosť tvoriť pre jednu talianskú kozmetickú značku na SK/CZ/IT trhu. Baví ma tvorba príspevkov, grafický dizajn, marketingová komunikácia. Baví ma byť kreatívna a preto sa na tejto ceste snažím stále vzdelávať. Zúčastnila som sa kurzu od Google-digitálna garáž a dokončila som digitálnu univerzitu v špecializácii pre sociálne siete. Kedže stále hľadám cestu ako byť vo svojej práci lepšia, rozhodla som sa pokračovať moje štúdium na Univerzite Komenského v Bratislave v odbore manažment a ekonomika. Vďaka môjmu otcovi ktorý sa venuje fotografovaniu mám aj základy fotografie. Mám aj základy tvorby webových stránok na platforme wordpress. Mám vyštudovaný talianský jazyk na úrovni C1, ovládam anglický jazyk B1 a nemecký jazyk B1.

Som veľmi cieľavedomá, kreatívna a spoľahlivá.

Rada sa učím novým veciam a zdokonaľujem svoje vedomosti v oblasti marketingu.

Verím, že dokážem byť prínosom pre vašu firmu.

Budem sa tešiť na spoluprácu :-)

Vzdelanie

Mám vyštudovanú SOŠ odbor kozmetika. Počas života som ale zistila, že mojou vášňou je marketing a preto sa snažím stále učiť novým veciam. Aktuálne som dokončila Digitálnu univerzitu so zameraním na digitálny marketing a ďalej študujem na Komenského univerzite v Bratislave v odbore manažment a ekonomika.

Portfólio

Skinlabo.sk - správa sociálnych sieti, komunikácia so zákazníkmi a influencermi, preklady, riešenie emailov
Vellena.it
Vellena.sk
Moje celé portfólio poskytnem do mailu ([email protected])

Ocenenia, certifikáty

Google digitálna garáž
Digitálna univerzita
HubSpot academy