#Neriešime

Zistiť viac

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Dostupný

Samuel Kušnír

🌟 Brand Identity & Packaging Designer 🌟

Skill: Senior

Hodinovka: 2565

DizajnériBrand DesignGraphic DesignArt DirectionCreative DirectionIdeamakingWeb DesignUser InterfaceUser Experience CopywritingAccount ManagementBusiness DevelopmentEnglishProject ManagementDTPPhoto/VideoDigital Product DesignApp DesignIllustration3DAnimationMotion Design

Moje meno je Samuel Kušnír. Špecializujem sa na obalový dizajn a tvorbu vizuálnej identity firiem. Tvorím dizajn s ohľadom na podnikateľskú stratégiu. Analyzujem obchodný model, predajné kanály, cieľové skupiny. Pracujem s racionálnymi argumentmi na základe ktorých viem presne navrhnúť dizajn, ktorý vystihuje potreby klienta a jeho zákazníkov. So zameraním na predajnosť a biznis vytvára moja práca jedinečnú vizuálnu skúsenosť.

Moje pracovné postupy sú pevne postavené na hodnotách. Každý projekt realizujem s dôrazom na unikátnosť, originálnosť a nadčasovosť. Rovnako si dávam záležiať, aby projekt klientovi zarábal a prinášal nových klientov v dlhodobom merítku. Termíny a dohody si ctím. Vždy komunikujem transparentne a otvorene.

Portfólio

Aktuálne portfólio nájdete na mojom webe 👇
https://boldhuman.studio

Naplánujte si 30 min Zoom call so mnou 👇
https://calendly.com/boldhuman/30min?month=2022-09

Ocenenia, certifikáty

👉 „S kreatívnym výsledkom sme maximálne spokojní. Veľká vďaka za túto spoluprácu, vrelo odporúčam.“
Barbara Kantorová, Cafézia

👉 "With our brand new visual identity, me and my team have never felt so strong, motivated and confident when doing business with our clients where trust and relationships mean the world to us."
Ondrej Klimo, Stone Hedge Capital

👉 "Clearly defined steps were a guarantee of the systematic elimination of unsuitable designs. Thanks to said process, upon seeing the final logo, there was no feeling of uncertainty whether it was the best possible solution."
Daniel Mikolajčák, Mikolajčák

👉 "Samuel really showed his expertise in the complex solution of the company visual identity in the Central European region."
Katarína Vrábelová, Villa Dr. Szontagh

Navrch stránky To top