Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Tomáš Land

👋🏼 Online marketing pod palcom 1 človeka: Facebook, Instagram, web, grafika a iné...

Hodinovka: 1525

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 30.10.2020

MarketériE-mail MarketingExponeaFacebook Business ManagerSocial MediaSEOStrategyConsultingPhoto/VideoCopywritingWordPressPPC

Ahoj,

ďakujem ti za otvorenie môjho profilu ✌🏼😁

Volám sa Tomáš a venujem sa digitálnemu marketingu už niekoľko rokov. Medzi mojich bežných klientov zvyčajne patria e-shopy, barbershopy, spa, reštaurácie, hotely a tiež aj nejaké startupy a pod. Som flexibilný a otvorený aj biznisom či projektom iného zamerania. Rád rozšírim svoje portóflio a skúsenosti.

Pravdepodobne hľadáš človeka, ktorý ti pomôže s komplet správou a komunikáciou na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram, YouTube...) so všetkým, čo k tomu patrí - od stratégie, plánovania až po vymýšľanie samotnej tvorby obsahu, cielenie kampaní, sledovanie výsledkov a manažovanie postov a ich komentárov. Človeka, ktorý ti zanalyzuje súčasný stav účtov, poukáže na slabé stránky, príde s rôznymi tipmi na vylepšenia a po dohode s tebou bude ďalej samostatne a svedomito pracovať na naplnení dohodnutných cieľov s ostrým okom na deadliny.

V súčasnosti sa primárne sústreďujem na sociálne sieťe, no mám tiež viacročné všestranné skúsenosti aj so správami webov a e-shopov na rôznych (aj vlastných) CMS riešeniach - najviac na Wordpresse, s ktorým pracujem doteraz už vyše 10 rokov. V prípade záujmu viem tiež pomôcť s grafikou, fotografickými záležitostiami a newslettermi (Mailchimp, Exponea), keďže s tým takisto už dlhodobejšie pracujem.

Ak by som na tomto mieste ešte mal niečo povedať zo svojich soft skills: Ľudia ma od malička vnímajú hlavne ako zodpovedného, pedantného a kreatívneho človeka, na čom si zakladám aj pri svojej práci s klientmi.

Rád ti poskytnem viac info, portfólio e-mailom a zodpoviem na prípadné ďalšie otázky. Verím, že sa určite nejak dohodneme 😊

Vzdelanie

  • Vysokoškolské II. stupňa (TUKE, FEI)
  • Digitálna univerzita marketingu v BA

Ocenenia, certifikáty

Certifikát 2020 zo štúdia na Digitálnej univerzite marketingu
(www.digitalnauniverzita.sk/)