Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Marek Žerjava

Marketingový pracovník - tvorba grafiky/plánovanie marketingu/sociálne médiá/analýza výsledkov

Hodinovka: 510

Úroveň: Junior ⭐️

Registrovaný: 20.10.2022

MarketériSales/Business DevelopmentContent MarketingCustomer SupportE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGraphic DesignLeadership/ManagementMarketing ManagementPhoto/VideoProject ManagementSocial MediaVideo EditingMicrosoft ExcelStrategy

Ako side hustle sa venujem práve marketingu predovšetkým v digitálnej oblasti. Mám skúsensoti s prácov a kontrolou dát na webových stránkach, spravovaním socialných sietí, tvorbou grafických dizajnov, budovaním brandu a upravou fotiek/videí.

Vo voľnom čase sa venujem predovšetkým silovému tréningu a rôznym športom ako horská cyklistika - enduro, snowbord, plávanie (10 rokov súťažne....človeku dá do života veľmi veľa 😀). Taktiež si rád prečítam dobrú knihu, pozriem dobrý film/seriál a prečítam novinky zo sveta marketingu a ekonomiky.

Vzdelanie

Ukončené bakalárske štúdiom na Žilinskej univerzite, odbor Ekonomika a manažment podniku. Odhodlal som sa aj na Inžinierkse štúdium...uvidíme do kedy 😁

Portfólio

V poslednom projekte som tvoril grafiku pre fitness centrum FIT UP! Žilina (v prípade záujmu pošlem rád aj danú grafiku). Taktiež som tvoril obsah a plánoval marketingové aktivity pre malú športovú značku Rebirth.

Ocenenia, certifikáty

Google digitálna garáž.