Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

🔥 PRODostupný

Petra Poórová

Marketing Manager | Social Media Manager 🤍

Hodinovka: 1540

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 28.04.2022

KreatívciContent MarketingCopywritingCreative DirectionE-mail MarketingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsIdeamakingPhoto/VideoSocial MediaStrategyVideo EditingMarketing ManagementConsultingAccount ManagementSales/Business DevelopmentEnglishLeadership/ManagementGraphic DesignWeb DesignArt DirectionPRPPCGrowth HackerMicrosoft Excel

Ahoj, moje meno je Peťa a mojim klientom už 5 rokov pomáham s ich obsahovým marketingom, s hlavným zameraním na social media, email marketing a copywriting.

Od nastavenia stratégie, cez správu a plánovanie kampaní, tvorbu pravidelného obsahu a rôznych kreatív až po reporting. 🚀

Vzdelanie

Vyštudovala som Obchodnú Akadémiu v Trenčíne, kde som zistila že účtovné prípady a závierky nie sú nič pre mňa a už v tomto momente som vedela, že kreatívna práca bude to pravé orechové. Učarovala mi práve Marketingová komunikácia na FMK v Trnave, ktorú som úspešne ukončila.

Portfólio

Od teórie až do praxe, nahliadi teda môjho portfolka klientov.

👉 Od roku 2020 spravujem sociálne siete značiek LIVSANE, BENU LEKÁREŇ, PARTNER.

**** 👉 Začiatkom 2024 som vyhrala tender na správu sociálnych sietí a influencer marketingu pre značku Rajec. (Hungry Studio)
👉 Mimo toho mám v portfóliu značky ako Kachličkovo, Navrhnem.to, Vitapur, Štúdio Svetla.
👉 Vrámci spolupráce s agentúrou Visibility som mala na starosti klientov ako je napríklad Hörmann, STIEBEL ELTRON, AB-COM, BIKEUP, kde som zastrešovala správu sociálnych sietí, community management aj influencer marketing.
👉 Som registrovaná konzultantka pre **Slovak Business Agency ** v oblasti obsahového marketingu.

😍 Ľúbim pracovať a rozvíjať s lokálne značky, ale nezľaknem sa ani medzinárodných e-commerce hráčov, kde mám v portfóliu značky ako Factcool, Origos, 2energy či Gastrokuchyne, Baterie-fve.sk, Fvt-servis.cz

Okrem sociálnych sietí vám dokážem pomôcť so správou celého marketingu 👉 aj vrátane PPC, SEO, TVORBY WEBOV A ICH SPRÁVY.

Ocenenia, certifikáty

✅ Digitálna garáž
✅ Google Analytics Individual Qualification
✅ Facebook s Honzou Bartošem - Facebook Business Manager

Petra Poórová 🔥 PRO freelancer!

Prejdi na PRO a získaj viac! Čerpaj z benefitov ktoré ťa dostanú do popredia.
Zobraz viac info