Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Richard Klasovsky

Kreatívny grafický dizajnér

Hodinovka: 4060

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 02.05.2022

DizajnériArt DirectionBrand DesignCreative DirectionDTPDigital Product DesignEnglishGraphic DesignIdeamakingIllustrationInterior DesignProject ManagementUXWeb DesignUIPhoto/Video

Ponúkam služby v oblasti brandingu a grafického dizajnu, vďaka ktorým bude vaša firma vyzerať profesionálnejšie a dôveryhodnejšie. Pracoval som s klientmi v rôznych odvetviach, takže viem, ako vytvoriť dizajn, ktorý bude rezonovať u vašej cieľovej skupiny.

Mojím cieľom je poskytnúť vynikajúce, užívateľsky orientované, originálne a vizuálne atraktívne dizajnérske práce, ktoré pomôžu vášmu podniku odlíšiť sa od konkurencie.

Kontaktujte ma na konzultáciu a zistite, ako vám môžem pomôcť vytvoriť značku, vďaka ktorej bude vaša spoločnosť úspešná.


I offer branding and graphic design services that will help your business look more professional and trustworthy. I have worked with clients in various industries, so I know how to create a design that will resonate with your target audience.

My goal is to deliver excellent, user-centric, original, and visually attractive design work that will help your business stand out from the competition.

Contact me for a consultation to see how I can help you create a brand that will make your company successful.