Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Katarína Humeníková

Copywriter

Hodinovka: 2540

Úroveň: Mid ⭐️⭐️

Registrovaný: 08.02.2023

KreatívciCopywriting

Dobrý deň/Ahojte.

🎤 NAMIESTO ÚVODU
Napísať o sebe a o svojej profesii by malo byť jednoduché, najmä za predpokladu, keď ste copywriter....ak poznáte z vlastnej skúsenosti príslovie: obuvníkove deti chodia bosé, určite mi dáte za pravdu, že robiť veci pre seba je tá najťažšia objednávka.

Ale určite zvládnem sformulovať informáciu, že som copywriter a venujem sa marketingovému obsahu, tvorbe a úprave textu, v rôznych formách :).

🖊 O PÍSANÍ
Zameriavam sa na oblasti: zdravý životný štýl, šport, sebarozvoj, motivácia, ale aj situácie z bežného života. Rozhodne dávam priestor, pod mojím pomyselným perom, aj ostatným témam - podľa požiadavky klienta. Pri písaní je pre mňa najdôležitejšie, aby bol obsah zrozumiteľný, čítal sa s ľahkosťou a mal pre čitateľa prínos. Ak to umožňuje zadanie, rada sa venujem textom, kde je priestor na kúsok humoru, príbehu a hlavne prirodzenosti.

🤝KDE VIETE SO MNOU RÁTAŤ?
Venujem sa správe sociálnych sietí (FB, IG), písaniu, blogov, textov na web, rovnako ako aj iným textovým požiadavkám: názov produktu, spoločnosti, slogany, krátky popis produktu alebo služby, všetko na základe potrieb klienta.

💡Spolupráca nie je vždy len o „technických parametroch“, ak je pre vás dôležité ma navnímať ako osobu, môj príbeh v pôvodnom znení, nájdete na LinkedIn (pod mojím menom), všetky ďalšie otázky rada zodpoviem v správe.

Ak ste to dočítali až sem, ďakujem za váš čas, ste statoční :)

Katarína 🖊

Vzdelanie

Vzdelanie je niečo, čo sa nedá ukončiť, ale ak by to u niekoho zavážilo, SŠ aj VŠ mám vyštudovanú v odbore sociálna práca. Dlhé roky som pracovala v oblasti bankovníctva, eventov, ale aj ako teamlíder v call centre. Moja posledná zástavka v roli zamestnanca bola na implementácii projektov pre MŽP SR. Vo voľnom čase sa venujem športu a filantropickým aktivitám zameraných na pomoc núdznym (ľudia bez domova).

Portfólio

Zameriavam sa na oblasti: zdravý životný štýl, šport, sebarozvoj, motivácia, ale aj situácie z bežného života. Rozhodne dávam priestor, pod mojím pomyselným perom, aj ostatným témam - podľa požiadavky klienta.
V prípade záujmu o náhľad mojej práce, viem poslať podklady individuálne.