Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Peter Stilicha

Art Designer & Marketér Senior

Hodinovka: 3050

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 13.01.2023

Dizajnéri3DAccount ManagementAnimationApp DesignArt DirectionAudioB2B MarketingBrand DesignConsultingContent MarketingCopywritingCreative DirectionCustomer SupportDTPDigital Product DesignE-mail MarketingEnglishEventFacebook Business ManagerFrontendGraphic DesignIdeamakingIllustrationMediaPRPhoto/VideoProject ManagementSales/Business DevelopmentSocial MediaStrategyVideo EditingWeb Design

Peter Štilicha — grafický dizajnér — Art Director — marketingový špecialista.

Som vyštudovaný a skúsený "nájomný" Senior Art Director, marketér a exekutívec.

Po ukončení štúdia Školy úžitkového výtvarníctva v Bratislave pracujem v oblasti grafiky a dizajnu dlhé roky. Od špičkových firiem a top agentúr, ako napríklad MUW Saatchi & Saatchi, Mayer Mc Cann Erickson, až po job v Pražskej agency - Samba digital v Prahe, v tíme Petra Knoblocha tbt.

Vyše 15 rokov vediem svoju marketingovo-eventovú spoločnosť Cosmopolit events.

Ostatných 6 rokov som pracoval pre nadnárodnú spoločnosť CBRE Slovensko na pozícií Head of design. Tu som nastavil vizuálne a marketingové procesy firemnej "re"prezentácie.

Mám rokmi (25+ na trhu) poctivo odmakané, zbierané a budované bohaté skills a skúsenosti v spoluprácach: od mikroklientov, špičkových agentúr až po korporáty a podnikanie.. Rozumiem obom "brehom" v komunikácií internej či externej. Viem čo je reálny busines a čo robí značku jedinečnou.

V hudbe, eventoch, ako promotér a DJ sa dlhé roky venujem budovaniu elektronickej tanečnej scény. Som autor známych eventov, napríklad: Festival NEON, klubové eventy Beautiful things, alebo show pre rádio Europa 2 - Dance ExXtravaganza.

Vzdelanie

ukončené - ŠUV Bratislava odbor grafický design

Portfólio

www.peterstilicha.com

Ocenenia, certifikáty

Ocenenia::
-Strieborny klinec (Aupark)
-Bronzový klinec (MUW web)
-Grad Prix Multimedia

Osobný rozvoj:
-Gallup (osobnostná a tímová spolupráca)
-Komunikacia.sk (pokročilý v pátraní)
-Psychologie.cz (worshopy)