Pracovné ponukyFreelanceri🔥PRO

Dostupný

Miroslav Mahdalík

Video/Motion maker

Hodinovka: 2025

Úroveň: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registrovaný: 22.06.2020

KreatívciMotion DesignPhoto/VideoAudioIdeamakingFilmEnglish

Od malička ma bavia pohyblivé obrázky (k tym patria aj tie statické). Chcel som vediet, ako sa robia animované filmy, alebo ako je možné, že Terminátor sa premení z herca na stroj. Pre videotvorbu som sa rozhodol 2. krát v živote, najprv to bola náhoda, ale zamiloval som si prácu s multimédiami, natáčal som, nahrával zvuk v štúdiách a potom to dával dokopy. Pri fotografii robím skôr portréty a reportážnu fotografiu. Neskôr nastali zmeny v mojom živote a venoval som sa diametrálne odlišnej práci, a to vyhľadávaním pozemkov po celom Slovensku pre obchodné reťazce, po čase - nebavilo, vyhorelo... Potom prisla príležitosť vrátiť sa ku videu prostredníctvom youtube. Pracoval som pre partnersku spoločnosť Vidadu, kde som sa vrátil a zdokonalil v oblasti kamerovania a strihu, pridal som aj nieco s animovaním v After Effects. Mojou prioritou je spokojny zákazník, ktorý často dopredu nevie čo chce, ale keď to dostane, povie si, toto je ono.
Mám rád cynický humor, filmy, hudbu - vyšdudoval som hudobnú školu akordeónu, kričím pri hokeji, nadávam a spievam za volantom a nemám rád krupicovú kašu.

Vzdelanie

UCM Trnava - Marketingová komunikácia
škola mi dala širší pohľad na marekting a často využívam vedomosti a skúsenosti pri tvorbe a myslím pritom na emociu diváka.

Portfólio

Moje portfolio je na webe, kde postupne pridávam svoje dokončené práce.

Spolupracujem s reklamnou agentúrou Effectivity a na niektorých ďalších projektoch pre rôznorode spoločnosti.

Pre Ministerstvo zdravotníctva SR v súčasnosti vyrábam edukačné videá pre lekárov a zdravotníkov v rámci projektu ŠDTP (vytvára sa národny vzdelávaci e-learning a ja robím jeho obsah)

Precujem aj v prostredí Wordpress, kde som vytvoril niekoľko stránok pre firmy (nie som PHP developer) www.morocztacovsky.sk , www.skbim.sk , https://www.logistikpark-kittsee.eu/ a niekoľko ďalších...