Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín#Neriešime

Dostupný

Tímea Eggenhofer

IT project manager, Scrum Master, Product Owner

Skill: Senior

Hodinovka: 2040

Non-TechEnglishProject ManagementLeadership/ManagementAccount Management

Som skúsená v oblasti IT projektového manažmentu s viac ako 8 ročnými skúsenosťami v oblasti software developmentu a web designu. Vzhľadom na svoje vzdelanie mám výborne analytické myslenie, ale aj zmysel pre detail a kreativitu. Som zodpovedná a vždy trvám na férovej, ľudskej spolupráci a dodržiavaní dohôd, či termínov. Rada sa pozerám na "veci" z väčšej perspektívy a snažím sa navrhnúť najlepšie a najefektívnejšie riešenia pri problémoch a prekážkach, tak pre klienta, ako aj pre môj tím. Rada pracujem na zmysluplných projektoch s inšpiratívnymi ľuďmi a snažím sa vzdelávať sa v témach, v ktorých mám medzery.

Vzdelanie

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre
Matemathics / chemistry - Mgr.

Portfólio

IT PROJEKTOVÝ MANAŽÉR
KREA SK s.r.o. / Nitra, Slovenská republika / FEBRUÁR 2005 - AUGUST 2018

S majiteľom spoločnosti KREA SK s.r.o. som začala spolupracovať ešte počas vysokej školy. Bola som pri zrode pôvodnej firmy (Cyber Media, s.r.o. v roku 2003) a tak ako samotná firma, aj ja som prešla rôznymi transformáciami počas tejto úžasnej spolupráce. Začínala som ako výpomoc pri grafických prácach (samouk), následne som prešla na komunikáciu s klientmi a dohadovanie spoluprác na US trhu. Taktiež som sa starala o bezproblémový a kontinuálny chod firmy pre zamestnancov ako aj o základne administratívne a finančné záležitosti.

Pri začlenení sa spoločnosti na SK trh som stála pri zrode rôznych interných IT projektov ako vlastný e-commerce systém (www.mega.sk) a vlastný CRM systém (www.sortio.sk). Mala som na starosti analýzy jednotlivých fáz projektov, návrh nových funkcionalít ako aj vylepšenie grafiky, použiteľnosti a prístupnosti a vytvárala som používateľské manuály.

Po úspešne zvládnutom začlenení sa spoločnosti som pracovala na pozícii projektového manažéra a mala som tú česť spolupracovať s rôznymi úžasnými ľuďmi a spoločnosťami ako FAnn parfumérie, Penta Investments, ProCare, iRobot, Cetelem, Bonul, KitchenCut, Inat, Softec, Webglobe, Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny, Salve Group, Arca Capital, QEX a mnohí ďalší.

V posledných 5 rokoch som mala na starosti rozsiahlejšie a dlhodobejšie projekty, ktoré sa vyvíjali na základe zadaných požiadaviek klienta. Viedla som úvodné jedania s novými spoločnosťami a naceňovala v spolupráci s mojim tímom dané projekty a nastavovala budgety. Spracovávala som projektové analýzy pre klientov a projektové dokumentácie pre členov nášho tímu. Vytvárala som pravidelné reporty pre klientov, odovzdávala projekty, testovala a vyhodnocovala úspešnosť, navrhovala zmeny ak boli potrebné a samozrejme som zaúčala aj klientov a ich tímy ľudí.

SPOLUZAKLADATEĽ A SPOLUMAJITEĽ / CEO
Pinch of Sweet, s.r.o. / Nitra, Slovenská republika / APRÍL 2016 - AUGUST 2022
Počas môjho pôsobenia v spoločnosti KREA SK s.r.o. som založila spoločnosť Pinch of Sweet, s.r.o., ktorá sa zameriavala na výrobu bezlepkových tôrt a koláčov. Po materskej dovolenke (2017-2018) som sa začala naplno venovať rozvoju spoločnosti od vytvorenia eshopu, nastavenia systému fungovania spoločnosti, náboru zamestnancov. Taktiež som sa starala o správne zaškolenie zamestnancov, tvorenie nových receptúr, sociálne siete ako aj o dohadovanie nových spoluprác až po finančné a ekonomické záležitosti. Mala som možnosť spolupracovať s významnými spoločnosťami v gastro oblasti ako napr. Mondieu, Julius Meinl, Klapka restaurant a s rôznými influencermi ako napr. Tatiana Žideková, Ivana Gáboríková Surovcová alebo Katarína Jakeš Štumpfová.

Ocenenia, certifikáty

Certified SCRUM master
Certified Product owner - on the way :)

Navrch stránky To top