Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

TopDostupný

Denis Vencel

Expert na Facebook reklamy / Zakladateľ spoločností/ Marketingový stratég a konzultant

Skill: Senior

Hodinovka: 2050

MarketériConsultingContent MarketingCopywritingFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGoogle Tag ManagerMarket Research/AnalysisMarketing ManagementMicrosoft ExcelPPCPRSocial MediaStrategy

Detailne nastavím, optimalizujem a analyzujem reklamné kampane cez Facebook Business Manager s cieľom zvýšiť Vaše obraty/konverzie a výsledky.

👌Urobím podrobný prieskum trhu, inšpirujem sa konkurenciou a vžijem sa do kože vašich zákazníkov, aby ste mohli expandovať prostredníctvom úspešnej reklamy.

Na Facebook reklamy som minul viac ako 100-tisíc €, vďaka čomu som pomohol desiatkam e-shopom rapídne zvýšiť obraty a expandovať.

Ak sa nebojíte ísť za hranice priemeru a využiť plný potenciál digitálneho marketingu, nechajte si poradiť od experta, ktorý dlhé roky študoval od rána do noci správanie zákazníkov na FB, a poradí Vám ako vyhrať v online priestore vo Vašom trhu.

Nečakajte kým Vás predbehne konkurencia a využite aj tie najtajnejšie marketingové stratégie na dosiahnutie Vašich cieľov.

Ak si nieste istý ako začať alebo vylepšiť reklamy na Facebooku a Instagrame, neváhajte ma kontaktovať a spolu vymyslíme riešenie, ktoré uspokojí Vaše podnikanie a predovšetkým Vašich zákazníkov :)

Čo môžete očakávať od mojich služieb:
✔️ Spustenie a správa reklamnej kampane na Facebooku prostredníctvom Business Manager
✔️Nastavenie Facebook pixelu
✔️Nájdenie víťazného cieľového publika a jeho potrieb
✔️Tvorba pútavých reklamných textov, ktoré zastavia návštevníkov v scrollovaní
✔️Podrobný prieskum trhu
✔️Analýza reklám a stratégií konkurentov
✔️Spustenie A/B testu
✔️Pomoc a poradenstvo so stratégiou reklám na Facebooku
✔️Tajné tipy a nápady o kreatívach na Facebooku pre vaše najlepšie výsledky
✔️ Unikátna marketingová stratégia šitá na mieru pre Váš biznis

Vzdelanie

Vyštudoval som Digitálny Marketing v Londýne na Middlesex University (titul Master of Science)

Portfólio

Už v 18 rokoch som spoluzakladal spoločnosť maloobchodného reťazca (Sedryk le Blanc) a vďaka môjmu hlbokému pochopeniu spotrebiteľských a digitálnych stratégií som medziročne zvýšil príjmy o 142 % a stali sme sa lídrom na trhu.

Popri štúdiu som svoje výnimočné kreatívne schopnosti využíval na propagáciu startupov po celom Anglicku a momentálne sa venujem predovšetkým správe reklamných účtov na Facebooku.

Spravujem aj svoj vlastný e-shop, vďaka čomu viem najlepšie nahliadnuť aj do mysle majiteľov firiem, pochopiť ich záujmy a naplniť ciele, čím sa radikálne odlišujem od väčšiny markéterov.

Ocenenia, certifikáty

Mám svoj vlastný úspešný eshop, čo je stokrát viac ako certifikáty 😜

Navrch stránky To top